В Україні почали підвищувати пенсії військовим пенсіонерам

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/2nGP0gj9gNUoj

Підвищення буде реалізовуватися у три етапи. З липня додали 10%. На стільки ж піднімуть у вересні і до Нового року.

Олександр Соловйов воював в Афганістані. Пенсію отримав трохи більше тисячі гривень. Ось уже 21 рік заробляє вантажником, експедитором, охоронцем. У цьому маленькому будинку в Боярці живе з дружиною, дітьми і онуками.

/Олександр Соловйов, військовий пенсіонер

Вислуга років у мене – 20 років. Але розмір пенсії становив 50% від того, що отримує, звільнився в тій же посаді в тому ж званні з Української Армії/

Борис Жарких теж «афганець», десантник. Служив в легендарній ДШБ, «першого потоку», що билася в самому початку війни.

/Борис Жарких, військовий пенсіонер

Пенсії не підвищували давно. В основному робили перерахунок. Я в ці маленькі суми не вникав. Працював/

Дмитро Гусак молодший за своїх колег. Але і йому довелося повоювати, коли війна перекинулася на територію СРСР. Був в Нагірному Карабасі, відновлював порядок в Азербайджані. Борг Батьківщині звик тільки віддавати. У борг у Батьківщини ніколи, каже, не брав. Тому підвищення пенсій з липня стало для нього приємним сюрпризом.

/Дмитро Гусак, військовий пенсіонер

Їхав в маршрутці. Почув про те, що з липня пенсії підвищили. Здивувався, бо на руки отримав звичайну суму. Але я навів довідки і дізнався, що до серпня надбавки виплатять/

Підвищувати пенсії «відставникам» в Україну будуть в три етапи. З липня їм додали 10%. Ще десять додадуть з вересня. І ще стільки ж – до Нового року.

/Дмитро Гусак, військовий пенсіонер

Коли платять більше – це завжди добре. Сподіваюся, що буде ще краще, коли я побачу гроші в руках/

Дмитро Гусак, як і Олександр Соловйов, і Борис Жарких, і ще понад півмільйона «відставників», можуть розраховувати тільки на допомогу держави, яку захищали. До підвищення пенсій зазвичай ставилися скептично, вважаючи їх разовою акцією. Але не цього разу. Те, що до кінця року виплати збільшаться на третину, відбувається вперше. А раз так – то це всерйоз і надовго, кажуть вони.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію