Без ліфта, як без рук, жаліються мешканці багатоповерхівки по бульвару Боровиковського, 9

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/EGq7HkiJgNSAP

Говорять: раніше у ліфті систематично застрягали, тепер, певні, ремонтникам набридло до них їздити і ліфт просто вимкнули. Коли запрацює кабіна на канатах – намагались з'ясувати наші журналісти.

Раніше боялися на ньому їздити, оскільки все греміло, тепер – і поготів живемо без нього. Це мешканці першого під'їзду по бульвару Боровиковського, 9 розповідають про свій ліфт. Не працює він із минулого тижня. Люди кажуть: телефонували і на диспетчерську, і в сам «Ремліфт».

/Руслана Окша, мешкає у 1-му під'їзді по бул.Боровиковського,9

Дзвонили, ніхто ніде не відповідає, і до начальника дзвонили – там те саме/

Говорять: без ліфту мешканцям саме їх під'їзду – надто складно. Малечі тут – чимало.

/мешканець 1-го під'їзду по бул.Боровиковського,9

На 9-му поверсі у 35-й квартирі – 2 дитини, ну вони поїхали на дачу, сказали, що не можуть без ліфта. Ось іще на 6-му – це ті, що із коляскою/

Підтверджує слова сусіда і пані Руслана. Говорить: такі піші прогулянки під'їздом із 2-ма дітьми – марафон для справжнього спортсмена.

/Руслана Окша, мешкає у 1-му під'їзді по бул.Боровиковського,9

У мене 2-є дітей: 3 роки і 8 місяців, гуляти зараз дуже важко із коляскою. Ходимо по 4-5 разів, у нас же денний сон, і годувати дитину потрібно/

За день до відключення ліфту, пригадують люди, там застряг чоловік хвилин на 40. А із початку року, розповідають тутешні мешканці, таких поломок було вже 4. Через прес-службу міської ради нам вдалось з'ясувати, що «Ремліфт» вже виїздив сюди минулої п'ятниці, однак, поломку усунути їм не вдалось. Говорять: нині шукають точку несправності, а саме – контакт, що відходить. Точної дати ремону доки не називають.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію