Більше 53 мільйонів гривень

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

Загальний обсяг продукції саме на таку суму був випущений Полтавським автоагрегатним заводом за останні 6 місяців поточного року. Про пріоритети у роботі і плани на майбутнє підприємства більше знає Крістіна Криженко.

Стабільно високий обсяг реалізації продукції – на понад 53 мільйона гривень, левову частку якої складає гальмівна апаратура, – все це про піврічні надбання у 2012 Полтавського автоагрегатного заводу.

/Роман Черняк, генеральний директор ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод»

Завод продовжує динамічно розвиватися, продовжує реалізовувати ті теми, у яких ми працюємо. Це налагодження роботи на первинному і вторинно ринку, утримання обсягів продукції, що випускається/

В загальному обсязі відвантаженої за січень-червень місяці поточного року продукції, зазначають на підприємстві, частка експорту склала майже 84%, зріс обсяг поставок до Литви, Казахстану, Молдови, Азербайджану. Підприємство не лише не втратило свою виробничу базу, а навпаки – продовжує зміцнювати та оновлювати її, відповідно, і якість продукції, яка випускається, – європейського рівня і систематично проходить необхідну перевірку у спеціальній лабораторії, яка працює на базі підприємства. Плани ж на майбутнє, розповідає очільник автоагрегатного, – іще грандіозніші.

/Роман Черняк, генеральний директор ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод»

Розширення ринків збуту, більший відсоток нашої продукції на ринку. Також нова для нас тема – це залізнична. Ми вже почали отримувати обладнання, яке необхідно для нової продукції, також паралельно займаємось номенклатурою і відповідними випробуваннями/

На нинішньому етапі розвитку основна мета автоагрегатного заводу – втримання існуючих ринків збуту та плановий зріст річної реалізації до 4% за умови стабільності економічного середовища. У пріоритеті також – розвиток співпраці з підприємствами первинного ринку, безпосереднє використання як основних споживачів автоскладальні підприємства, які випускають автомобільну, тракторну та причіпну техніку на території СНД.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію