У Сполучених Штатах Америки цього дня – свято – національний день Хот-дога

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/Y3leSBLtgNUxc

І хоча полтавці не зізнаються у своєї любові до фаст-фуду, з нагоди святкування майстер-клас по приготуванню американської «гарячої собаки» дивіться у наступному сюжеті.

18 липня у США відзначають Національний день хот-дога. Це свято було офіційно встановлено Торговою Палатою Сполучених Штатів у 1957 році. А у 1994 році була створена Національна рада хот-дога і сосисок, що займається вивченням якості продукту, дегустацією і рекламою хот-догів. Звісно, у нашій країні хот-догам не приділяють стільки уваги, але сосиска у булці користується попитом і серед українців, зокрема полтавців – запевняють продавці.

/Марія, продавчиня

Навіть по відношенню до гамбургерів і усього такого люди чомусь полюбляють більше тости та хот-доги, хоча деякі і кажуть, що вони там несвіжі, несмачні, ну.../

Всі їдять, але не зізнаються, жартує продавчиня. А на підтвердження – жодного позитивного відгуку стосовно хот-догів серед усіх опитаних нашими журналістами пересічних полтавців.

/Бліци

- До фаст-фуду взагалі ставлюся негативно, я прихильник здорового харчування, відповідно, і до хот-догів - так само

- Якщо чесно, я такого не вживаю, я думаю, це не натуральний продукт. Я більше до природнього, таке подобається

- Я не їм хот-доги, мене така їжа не приваблює, вона шкідлива

- Їх не люблю, тому що така їжа некорисна

- Їмо натуральне, те, що в цих хот-догах чи собак-котів підмішують - ви ж знаєте... Коли пропадають коти, собаки пропадають, а хот-доги продають. Звісно, ми вважаємо, що вони всі - в хот-догах/

Щоб бути певними, що при створенні хот-догу не постраждала жодна кішка чи собака, його можна приготувати самостійно у домашніх умовах. Секретів у такій простій страві немає – запевняють продавці.

/Марія, продавчиня

Булочка розрізається посередині, туди кладуть дві сосиски, потім – у мікрохвильову піч, розігрівається до теплого стану, змащується гірчицею, майонезом, трохи капусточки, корейської моркви, кетчупу, зверху присипається сиром/

От і все, смачного! І пам'ятайте, за американськими стандартами хот-дог не можна їсти з тарілки, а приправу та кетчуп з рук обов'зково потрібно тільки злизувати.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію