Газета «Полтавський вісник» підбила підсумки розіграшу серед передплатників

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/Vxs3yclUgNU2f

Щаслива переможиця отримала плазмовий телевізор. І це – не єдиний та не останній подарунок для постійних читачів, обіцяють в редакції.

Газета «Полтавський вісник» завжди підтримує тісний з'язок із читачем, – розповідає головний редактор Лариса Семеняга. Як один із способів взаємодії – традиційна акція для передплатників.

/Лариса Семеняга, гол.редактор газети «Полтавський вісник»

На початку року, якщо передплачується «Полтавський вісник», ми збираємо ці квитанції, які присилають у нашу редакцію, у нас є барабан, і стороння людина витягує номер щасливого переможця/

Цього разу переможицею стала постійна читачка «Полтавського вісника» Тетяна Завгородня. Їй подарували телевізор. У таке щастя, – розповідає жінка, одразу не повірила, хоча вже одного разу і отримувала подарунок від улюбленої газети – електрочайник.

/Тетяна Завгородня, переможиця розіграшу

Не вірила, не думала ніколи в житті, що я можу виграти. Коли мені подзвонила головний редактор, то я не повірила. Мені всі говорили, що то жарт, але я думала, що люди такі представницькі не обмануть. Дуже приємно. Дуже рада/

Окрім пані Тетяни стати власниками призів від «Полтавського вісника» мають шанс більше 300 передплатників, які теж взяли участь у розіграші. Серед них щомісяця будуть обирати одного переможця. Серпневий отримає вечерю на двох в одному з ресторанів міста.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію