Полтава порахувала туристів, які відвідали місто під час Євро

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/PgZt8nS9gNSK2

Фахівці говорять: непомічений туристами наш край не лишився. Статистика свідчить, що під час проведення футбольного чемпіонату 8,5 тисяч туристів відвідали полтавські музейні заклади. Більше про підсумки говорили на спеціальному зібранні, яке провели у Краєзнавчому музеї.

Євро минуло, час і певні підсумки підбити, вирішили екскурсоводи і підрахували, скільки гостей до нас приїздило і де встигли побувати. У нагоді іноземцям, переконують фахівці, став і нещодавно створений центр туристичної інформації.

/Лариса Оніщук, начальник відділу з питань туризму і курортів Полтавської облдержадміністрації

Люди йшли під час Євро, цікавились, їм подавали інформацію, де можна розміститись, що побачити – область не була поза увагою під час Євро. По-друге, не соромно за ту підготовку і за ті підсумки, не було ніяких конфліктних ситуацій, нарікань/

Статистика свідчить, розповідає Лариса Оніщук, що полтавські музеї відвідало 8,5 тисяч туристів. Лідери – Краєзнавчий музей й історико-культурний заповідник «Поле Полтавської битви». Серед тих, хто цікавився історією нашого краю, більшість – росіяни, шведи, голандці. У готелях протягом євромісяця проживало півтисячі іноземців. Хоча ключове спортиве торжище і минуло, зазначають фахівці музейної та туристичної справи, вони нових ініціатив не полишатимуть. Аудіоекскурсії, новинка Поля Полтавської битви, які користувались неабиякою популярністю серед іноземних відвідувачів, планують впровадити і в Краєзнавчому та музеї імені Миколи Ярошенка.

/Лариса Оніщук, начальник відділу з питань туризму і курортів Полтавської облдержадміністрації

Ми також із екскурсоводами проводитимемо ознайомлювальні програми і більше будемо дізнаватись і про наш край, і про сусідні області. Зокрема планується відвідати Донеччину/

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію