Цей день народний депутат України Леся Оробець провела на Полтавщині

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/hnfWyenDgNUZX

У Сторожовому Чутівського району та у Карлівці народна обранка поспілкувалася із людьми та зустрілася із журналістами у Полтаві. На прес-конференції була і наша знімальна група.

Полтава – не єдине місто, яке за останні кілька місяців встигла відвідати Народний депутат України Леся Оробець, щоб розповісти людям про реальну ситуацію, що склалася у країні. Неадекватна політика уряду Азарова та арешт Юлії Тимошенко та Луценка, говорить народна обранка, врешті призвели до політичної ізоляції України: Президенту Януковичу, розповіла пані Леся, не тиснуть руку тепер не тільки у Брюселі та Вашингтоні, а навіть у Росії. Як наслідок – захмарні ціни на газ, неможливість взяти кредити у жодній з країн, зниження курсу національної валюти.

/Леся Оробець, Народний депутат України

Йдеться не лише про девальвацію гривні, йдеться про те, що курс гривні до долара буде, зі слів експертів, 11,12. Всі, хто отримує заробітну плату, пенсії у гривні, всі автоматично на 25-30% стануть біднішими/

Щоб відволікти увагу українців від цих та безлічі інших проблем у країні напередодні виборів, діюча влада відпрацьовує різні технології, як-то Закон про мову, який є звичайним окозамилюванням, – пояснює Леся Оробець: під шумок «мови» зняли пільги у афганців та чорнобильців, прийняли Закон про зміну порядку державних закупівель (який за підрахунками американських експертів щороку грабує країну мінімум на 75 млрд.грн). Та люди все це помічають, – ділиться спостереженнями Народний депутат, як і намагання Януковича купити перемогу на виборах.

/Леся Оробець, Народний депутат України

Тут в хід іде і масова скупівля гречки, і перепис населення у вигляді соцслужб, коли під видом задобрювання бабусь з одного боку складають, хто за кого буде голосувать і скільки треба гречки занести у конкретний двір, щоб схилити на свою сторону. З іншого, вони не приховують планів – після виборів зробити звану адресну соціально-пільгову допомогу/

Та єдине, чого не врахували владні технологи, резюмує свій виступ Леся Оробець, – це об'єднання опозиції, яка зробить все, щоб здобути перемогу на парламентських виборах цієї осені і нарешті навести порядок у країні.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію