Опікуватися санітарним станом міста комунальникам допомагають безробітні

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/-ClQQ8XVgNU6Z

Для них вже не перший рік поспіль міський центр зайнятості організовує оплачувані громадські роботи. Про них та їх цьогорічні особливості більше розповість Крістіна Криженко.

І парки-сквери у місті прибрати, і придорожню смугу на трасі Київ-Харків. Саме із цього, розповідає очільниця міського центру зайнятості Оксана Попова, цьогоріч розпочиналися оплачувані громадські роботи. Залучали до них всіх бажаючих, тих, хто наразі перебуває на обліку у центрі зайнятості. Нині попит трохи вщух, але роботи продовжуються.

/Оксана Попова, директор Полтавського міського центру зайнятості

До громадських робіт було залучено близько тисячі людей. Загальна кількість грошей, які були витрачені на це, складає близько 1,5 млн.грн. Це за кошти фонду державного страхування, окремо кошти – ті, які були оплачені від підприємств, на яких працювали люди/

8 годин роботи у будні і так звана мінімалка – стабільно у кишені безробітного. Втім, сума заробітку може бути і вища, якщо роботи виконуються за кошти підприємства-замовника. Стосовно останніх, розповідає Оксана Попова, вже є напрацьована роками база, однак перед собою ставлять мету розширювати коло роботодавців. Позитиви є, як і нові послуги, які цьогоріч в рамках оплачуваних громадських робіт надають безробітні.

/Оксана Попова, директор Полтавського міського центру зайнятості

В цьому році вперше реалізовується послуга інформатизації безробітними необхідності дотримання правопорядку – тут вже йде співпраця і з райвідділами міліції, і управліннями у справах молоді та спорту – такого раніше не було/

Серед інших інновацій – робота із молоддю. Не останнє місце посіли і різноробочі, так звана – сезонна зайнятість на різних підприємствах Полтави.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію