До середини літа у Полтаві відремонтували доріг на 5 мільйонів гривень з виділених 20

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

За принципом «Довіряй, але перевіряй» журналісти нашого каналу оцінили роботу полтавських шляховиків, які, за інформацією прес-служби міської ради, на сьогоднішній день вже відремонтували близько 20 проїжджих частин, витративши на це 5 мільйонів гривень. Загалом цьогоріч на ремонт доріг передбачено 20 мільйонів.

Літо вже впевнено підійшло до «екватора», і хоча ще досі спекотно та сухо, втім вже за 2-3 місяці погодні умови швидше за все погіршаться. А відтак, стануть непридатними для ремонту доріг. Тож для того, щоб завершити обіцяний мером ремонт (на який, нагадаємо, з бюджету виділили 20 мільйонів гривень) міській владі треба поспішати. На сьогоднішній день, як нам повідомили у прес-службі міської ради, вже витрачено 5 мільйонів гривень та відремонтовано 2 десятки доріг (пишуть на офіційному сайті ради). Наші журналісти вирішили на власні очі побачити результат та проїхатися деякими оновленими дорогами. Те, що ремонт на них проводився, сумнівів не виникає. Та виникає питання: навіщо такий ремонт і куди поділись 5 мільйонів? Адже практично на кожній вулиці, яка фігурує як вже відремонтована, присутні де суттєві, а де – менші вади. Це при цьому, що на деяких ділянках не пройшло і місяця після завершення робіт. А що буде після дощів, а після зими? Як повідомили нам у прес-службі міськради, виконавець – ШРБУ – дає гарантію на два-три роки. За які гроші перероблятимуть вони дороги і чи робитимуть це взагалі – запитання не з простих?

Такий ремонт важко назвати ідеальним, погоджуються і водії: скаржаться на неякісне асфальтне покриття, ями, невиконані обіцянки міського голови... але продовжують сподіватися на краще.

/Бліци

– Неякісні, дороги зовсім неякісні. Мамай погано свою роботу виконує, скрізь – яма на ямі, проїхати неможливо, скрізь. Ремонт ходової – постійно. Важко з дорогами нашими, хочеться кращого

– Ну не дуже добре, думаю, подивіться на ці дороги, це навіть не направлення. Деякі відремонтовані, а деякі зовсім погані

– Дуже погано, я сам водій, то дуже погано. Нещодавно чув по телевізору, що там виділено чи 22 млн. Будемо надіятися, що до кінця літа зробиться. Будемо сподіватися/

Поки дозволятимуть погодні умови, за словами керівника прес-служби міської ради Ігоря Дудки, ремонтні роботи... триватимуть. Перші на черзі на капітальний ремонт нині – вулиці Рози Люксембург, Раїси Кириченко, Лідова, Новий базар та Залізна. Ремонт триває за графіком, який, запевняє пан Ігор, існує, от тільки побачити його не можна, бо публікувати його на сайті Міської ради немає потреби, – переконаний керівник прес-служби.

Ремонтувати дороги якісно Олександр Мамай обіцяв ще в якості кандидата у мери. Тоді критикувалися попередники, будувалися грандіозні плани. Ремонтувати дороги, казали, буде знов Полтавське ШРБУ.

Та в перший же рік чи-то через недосвідченість, чи-то просто забули, тендери провели зі значними затримками. Та власне тоді це не було надзвичайною проблемою, адже, на думку мера, на той час ремонту потребувало тільки... дві дороги.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова

На сьогоднішній день, крім Красіна і Островського, всі дороги зроблені/

Та вже за місяць мер пообіцяв ремонтувати дороги і вдень і вночі. Щоправда, аж наступного року.

/Олександр Мамай, Полтавський міський голова

Хотілося і хочеться, щоб наші дороги були не гірші, ніж в інших містах України. Треба закупити обладнання і потихеньку, із наступного року, із березня-квітня розпочати цілодобовий ремонт доріг/

Техніку закупили на 3 мільйона гривень, як запевнив сам Олександр Мамай. От тільки у прокуратури до неї виникли претензії.

/Олег Годуєв, заступник прокурора Полтавської області

Одна кримінальна справа стосується фактів розтрати службовими особами КП «ШРБУ» асфальтобетонної продукції на користь третіх осіб - збитки на суму понад 40 тисяч гривень. На даний час у цій справі проведені майже всі слідчі дії, однак досудове - у зв'язку з захворюванням обвинуваченого керівника цього підприємства. Інша кримінальна справа стосується зловживань при закупівлі дорожньої техніки. Збитки - 1,5 млн. грн. Справа закінчується, я сподіваюся, що в цьому місяці вона буде передана до суду/

Полтавцям залишається сподіватися на результат, який, логічно, очікують від ремонту доріг, від вкладення у це грошей – наших з вами грошей. Бо виділяють з кожним роком більше, а дороги кращими не стають. Зариваємо гроші в асфальт?

І як тут не продовжити відомий вислів про дурнів та дороги, іншою класикою – про країну дурнів.

/УРИВОК З МУЛЬТФІЛЬМУ «БУРАТІНО» (1956)/

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію