Жорстоке вбивство на Шишаччині правоохоронцям допомогли розкрити люди

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

Односельці, виявивши труп 26-ти річної жінки зі слідами насильства, одноголосно вказали на чоловіка, із яким загиблу бачили востаннє. Подробиці цієї історії – далі у випуску.

В ніч на 8 липня в одному із сіл Шишацького району, повертаючись з купальських гулянь, односельчани виявили труп 26-річної жінки зі слідами насильства. Дівчина мала восьмирічного сина. Проживала окремо від чоловіка разом з матір’ю. Міліції почали активно допомагати самі люди – одноголосно вказали на 21-го річного юнака, жителя Шишацького району, з яким востаннє бачили молоду жінку.

/Галина Клочко, сільський голова

Нічого про нього не можу сказати. Як просили – допомагав, спілкувався із усіма. Може, хто що більше знає. А так – хлопчина, як усі/

Саме він, за даними правоохоронців, близько 23-ї години йшов із дівчиною по вулиці в напрямку центра.

/Надія, свідок

Ну я коли розверталась, бачила, вони йшли. Потім десь за годину ми із сусідкою вирішили піти по дорозі – вона шукала сина, він не повертався додому. Пішли туди у напрямку центра і побачили на обочині труп/

Потім, за словами свідків, на місце пригоди підійшов і сам підозрюваний.

/Надія, свідок

Він був неадекватний. Очі отак повилазили, говорив погані слова. Ну як сказати? Просто неадекватний/

Отримавши достатньо інформації від громадян та знайшовши ніж у дворі підозрюваного, який той приховав у піску, міліція затримала молодика та доставила до райвідділу. На штанах затриманого виявили плями крові. Правоохоронці також звернули увагу на нігті молодика, під якими засохла кров. Чоловік написав зізнання.

/затриманий

Чому я так зробив? Скажу. Просто треба знати, як і з ким треба говорити/

Ніж та одяг зі слідами крові вилучено. Чоловіка затримали, наразі він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Порушено кримінальну справу за пунктом 4 частиною 2 статті 115 Кримінального кодексу України – умисне вбивство, вчинене з особливою жорстокістю. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічне ув’язнення.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію