У Полтаві процвітає рейдерство

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/RCGf1fTWgNTqD

Принаймні, в цьому переконують мешканці гуртожитку по вулиці Київського Шосе, 56. Цього тижня їм опечатали комори. Наступні на черзі, певні мешканці, – кухні, потім – кімнати.

Тамара Миколаївна у цьому гуртожитку мешкає вже 34 роки. Говорить: такого знущання, як зараз, раніше не було.

/Тамара Миколаївна, мешкає у гуртожитку по вул.Київське Шосе,56

Я інвалід групи, дитина війни – із мене таке знущання: ні посидіти, ні полежати – все на нервах – тільки вийшла картоплі взяти – вже опечатали/

Люди говорять: несправна каналізація, ремонти за власний кошт їм вже ніпочому. Починають боятися за те, де мешкатимуть. Цього тижня, за їх словами, невідомі прийшли і опечатали комори.

/Валентина, мешкає у гуртожитку по вул.Київське Шосе,56

Я побачила, що пройшли, а потім дивлюся – наклеєні. Питаючи, що це, у відповідь: «Ми не повинні Вам нічого роз'яснювати. Я директор, я відповідаю за це приміщення» І все/

/Євгенія, мешкає у гуртожитку по вул.Київське Шосе,56

Нормативами передбачено кімнати, кухню, сушки – вони їх опечатали. Вони мотивують це тим, що пишіть заяву – купуйте/

Тутешні мешканці переконують: це – перший крок до того, аби перекрити їм кисень у існуванні. Адже у так званих «битовках» все: і речі, і дитячі коляски, одяг і овочі.

/Валентина, мешкає у гуртожитку по вул.Київське Шосе,56

Банки, зараз інтенсивний період консервації на зиму – я не така багата людина, щоб жити одним днем, я повинна думати про завтрашній день, я повинна це десь зберігати/

Інакше як рейдерством люди це не називають. Говорять: останні кілька років живуть, наче на пороховій бочці, бояться, що їх просто виставлять на вулицю.

/Євгенія, мешкає у гуртожитку по вул.Київське Шосе,56

Відібрали у нас холи, побутові приміщення, які нам належать. Завтра відберуть кухню, післязавтра – наші кімнати/

Отримати точку зору іншої сторони – підприємства «Полтаваагротрансжитло», яке, судячи із штампів, і опечатало комори, нам не вдалось. Комендант гуртожитку від будь-яких кометарів ухилився, направивши нас до керівництва, дозвонитись до якого за даним комендантом номером телефону нам не вдалось. Ми традиційно залишаємо право за всіма зацікавленими сторонами висловити свою точку зору з приводу ситуації, що склалася.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію