На Полтавщині вшанували загиблого правоохоронця

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/poJaVJVtgPCwP

На базі кінологічного центру УМВС України в Полтавській області правоохоронці вшанували пам'ять підполковника міліції Віктора Железняка. Міліціонер трагічно загинув минулого року біля села Кротенки в результаті дорожньо-транспортної пригоди.

Віктор Железняк працював у кінологічному центрі УМВС України у Полтавській області. 30 січня минулого року на 273 кілометрі автодороги Суми – Полтава – Олександрія біля села Кротенки в результаті дорожньо-транспортної пригоди від загинув. На знак поваги та вшанування пам’яті колеги у підрозділі, де Віктор Железняк пропрацював начальником з 2005 року, на фасадній стороні приміщення урочисто відкрили меморіальну дошку.

Колеги пам'ятають загиблого як справжнього офіцера, професіонала своєї справи, комунікабельну людину та гарного товариша.

/Андрій Смоленський, начальник кінологічного центру УМВС України в Полтавській області

За час проходження служби Віктор Михайлович багато чого зробив і для служби, і для працівників. Працював із колективом, над різними методиками/

Віктор Железняк також брав участь у миротворчих місіях за кордоном, за що має відзнаки Організації Об'єднаних Націй. Разом зі службовою собакою він виконував почесну миротворчу місію в Косово у складі спеціального кінологічного підрозділу разом з колегами із Полтави.

Спільно із підрозділами ООН полтавські кінологи брали участь у спеціальних операціях з пошуку і виявлення наркотичних та вибухонебезпечних речовин, а також охороняли громадський порядок.

Крістіна Криженко

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію