Рекордного врожаю зернових цього року не зберуть, але хліб у Полтаві не подорожчає

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/voRYFjuzgPDGo

Про це та про підсумки економічного і соціального розвитку області за І півріччя 2012 року журналістам розповіла заступник голови Полтавської облдержадміністрації Олена Адамович.

Офіційна інформація про підсумки економічного і соціального розвитку області за І півріччя 2012 року буде оприлюднена 24 липня на колегії обласної державної адміністрації, – пояснила заступник губернатора Олена Адамович, і поділилася з журналістами деякою оперативною інформацією за результатами 6 місяців поточного року. Впевненість у розвитку промислового комплексу регіону, – запевнила пані Адамович, є. Про це свідчить приріст виробництва майже у всіх галузях і відповідний загальний індекс промислового виробництва, який, за словами заступниці губернатора, значно перевищує загальноукраїнський. Те саме стосується і внутрішнього валового продукту: прогнозоване зниження останнього в Україні до 2,5%-3,5%, за словами Олени Адамович, не торкнеться Полтавщини.

/Олена Адамович, заступник голови Полтавської облдержадміністрації

Ми заклали ріст ВВП у 2012 році більше 5% – від 5 до 6. Я маю переконання, ці результати будуть досягнуті. У нас нема підстав погіршувати процес економічного розвитку/

Стабільна ситуація і у сільському господарстві. Нині триває збір ранніх зернових. Станом на 16 липня обмолочено 70% площ, намолочено понад 750 тисяч тон. Врожайність складає 28 центнерів на гектар. Це на 4 центнери з гектару менше, ніж у рекордному на врожаї минулому році. Втім, запевнила заступник голови облдержадміністрації, ціна на хліб цього року не зміниться, завдячуючи укладеному з виробниками хліба меморандуму про утримання стабільних оптово-відпускних цін на хліб масового вжитку протягом маркетингового року.

/Олена Адамович, заступник голови Полтавської облдержадміністрації

Вартість хліба у роздрібній мережі не виросте і буде становити 3,30 грн. за одну хлібину. Це хліб вагою 600-700 г./

Крім цього, пані Адамович зупинилась на високих показниках надходжень до бюджету, зростанні заробітної плати та зменшенню безробіття в регіоні. А ще відзначила, що взагалі за областю закріпилась позитивна тенденція економічного розвитку.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію