Маршрутники на кінцевій зупинці Левади розбили бордюри та витоптали газони

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/xQSqEPG-gPD54

«Воно вам треба?» – таку відповідь від комунальників отримали полтавці на прохання привести до ладу територію біля кінцевої зупинки Левада. Кому ж тоді воно ТРЕБА і чи треба взагалі, дізнавалися наші журналісти.

Вранці мешканці кінцевої зупинки мікрорайону Левада змушені прокидатися до східсонця від незенцурної лексики під вікнами, вдень – пробиратися до зупинки через купи сміття, а ввечері – милуватися з вікон розбитими бордюрами та затоптаними газонами. Винні у цьому маршрутники, які, за словами мешканців, влаштували на зупинці стоянку, парковку та місце зустрічі і відпочинку.

/Надія Юхимівна, мешканка м-ну Левада

Раніше «Зеленбуд» копав, траву садив, поливав, а зараз подивіться, що маршрутники зробили. Роз'їздили бордюри, дощ іде, бруд, з самого ранку – нецензурна ругань, крик/

/Надія Іванівна, мешканка м-ну Левада

Заїжджають на газони, усю траву уже виїздили, затоптали, огорожі немає, бордюри всі розвалили/

На їх зауваження, продовжує Надія Іванівна, водії уваги не звертають. Та, як виявилося пізніше, міським комунальним службам теж немає діла до цієї проблеми.

/Надія Іванівна, мешканка м-ну Левада

Ми звернулися до міської приймальні. Мені порекомендували подзвонити в інспекцію по контролю за благоустроєм 7-52-89. Але там мені нагрубили, сказали: «Воно вам треба?»/

Треба... – вирішили мешканці і, не знайшовши підтримки у влади, звернулися до нашого телеканалу. Наші журналісти в свою чергу у ситуації розібралися. Прес-служба міської ради підтвердила: дзвінок до відділу оперативного реагування із цією скаргою дійсно був. Там жінкам запропонували звернутися одразу у дві інстанції. Перша – Центральна диспетчерська служба (яка контролює рух громадського транспорту). Тут на скаргу, запевняють, відреагували – факт порушення перевірили і навіть знайшли і оштрафували одного несумлінного перевізника громадського транспорту. Що ж стується інспекції по контролю за благоустроєм, де, нагадаємо, у мешканок не дуже ввічливо запитали, чому їх власне турбує це питання, керівник останньої запевнив: йому про цей дзвінок нічого не відомо, але пообіцяв взяти справу під особистий контроль, і якщо порушників виявлять, на них чекатиме штраф.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію