У Полтаві безпритульним тваринам шукали господарів

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/9OggKnGegP8KQ

Деякі полтавці, які цього суботнього дня вийшли на прогулянку до Сонячного парку, повернулися додому не з порожніми руками. У місті пройшла акція «Хочу додому», завдяки якій нових господарів собі шукали безпритульні тварини.

Це - Лінда. Зараз їй приблизно 3 місяці. Та за своє коротке життя собачка вже встигла побачити багато лиха. Разом ще з чотирма її братиками та сестричками недобрі люди викинули тваринку на смітник. Невідомо, як би склалася їх подальша доля, якби не члени зоозахисної організації "Право на життя". Цуценят виходили та вигодували, двом навіть вже знайшли господарів. Ось і Лінда сподівається, що її запросять у новий дім. Як і ще 22 тваринок, які цього дня взяли участь в акції "Хочу додому". Мета заходу, розповідає організаторка Ольга Жуковська, - знайти чотирилапим безхатченкам дім та відповідальних господарів. Крім того, волонтери організації "Право на життя" проводять просвітницьку роботу серед полтавців та збирають кошти на стерилізацію та допомогу безпритульним тваринам. А всіх охочих можуть і розмалювати у якусь тварину чи прикрасити квітами - так би мовити, наблизити до природи. У цьому зоозахисникам допомагають молоді полтавські художники, які, розповідають самі волонтери, роблять це абсолютно безкоштовно, заради братів наших менших.

/Володимир, волонтер

Безперечно, мені дуже приємно, що я можу використати свої здібності у такому волонтерському напрямку, допомогти у благодійних цілях. Так, я буду брати участь у подібних організаціях - це цікаво і приємно домогти людям і тваринам/

Подібна акція проходить у Полтаві вже вдруге. Минулого разу новий дім знайшли 5 тварин, - ділиться радістю Ольга Жуковська. От і цього дня серед колишніх безпритульних теж вже з'явилися новоспечені домашні улюбленці.

/Ольга Жуковська, член плавління Полтавської обласної зоозахисної БО "Право на життя"

Сьогодні вже один котик знайшов долю. Вже радує своїх господарів. На двох уже є замовлення, просто вони ще маленькі - їх треба годувати із соски. Їх вже замовили, коли виростуть, їх заберуть/

Це вже гарний результат? - продовжує Ольга, - можливо, мовою цифр три - зовсім небагато, але насправді - цілих три врятованих долі - це вже немало. Втім, залишилися й інші, які теж хочуть додому і можливо саме ви зробити цю мрію реальністю.

Альона В"язнікова

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію