Сьогодні свій День народження святкує гімнастика

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/IVLIckRvgNV3J

131 рік тому саме цього дня у бельгійському місті Льєжі була заснована Міжнародна федерація гімнастики. Її гарні традиції в Полтаві продовжують маленькі спортсменки, які попри юний вік мають за плечима не одну нагороду.

По півтори години на день. Малеча – тричі на тиждень, старші – лише з одним вихідним. У такому насиченому ритмі тренуються юні полтавські гімнастки. Із своїх 11-ти років 6 Настя віддала гімнастиці і про це, говорить, зовсім не жалкує.

/Анастасія Євтушенко, юна гімнастка

Цікаві вправи робимо, робиш те, що інші у дворі повторити не можуть. Цікаво їздити на змагання по Україні/

Батькам хоча і не зручно іноді возити, певні: таке недитяче, на перший погляд, навантаження собі самостійно обрали самі їх чада і з цього, переконані, у майбутньому вийде лише позитив.

/Наталія Асаян, мама

Дитина сама ходить із задоволенням. Ну бувало, що не виходить шпагат чи кувирок, то я і казала: «Марина давай потім, потім вийде». А вона навпаки: «Я прийду, у мене спитають, чого я не вмію, мені потрібно навчитися». Сюди вона ходить, тому що їй подобається, а не тому, що мені так хочеться/

Тренери ж наполягають: аби досягти бажаного результату, потрібен злагоджений процес: дитина-батьки і тренер.

/Наталія Круглікова, тренер з художньої гімнастики

Приходять діти із бажанням працювати, ну звісно, за підтримки дорослих, оскільки вони іще маленькі, то мотивувати повинні батьки. Ну а потім вже наполегливісь і бажання працювати, і те, наскільки вистачить тренера/

Згідно з програмою, яка, до речі востаннє оновлювалась у 1999 році, продовжує Наталія Круглікова, мають брати малечу із 5-ти річного віку, хоча останніми роками приводять дівчат-чотирирічок. Це, певні, – лише на краще.

/Наталія Круглікова, тренер з художньої гімнастики

Ми для них створюємо ігрові пррограми, там вже все напряму залежить від фантазії тренера, і працюємо, звісно, не з таким навантаженням, як на дорослих, але вони це відчувають: і постава гарна, і емоційний стан дитини покращується/

Найстарішою у світі спортивною організацією є саме Міжнародна федерація гімнастики, заснована 23 липня 1881 року в бельгійському місті Льєжі. Її Президентом став Нікола Куперус, який обіймав цей пост до 82-річного віку. Спочатку до цієї організації входило лише 3 держави: Бельгія, Нідерланди і Франція. До 1897 року в ній вже налічувалося 17 європейських країн. Федерація встановлювала регламенти виступів, які регулювали те, як виступ гімнаста має бути оцінений. До Міжнародної федерації гімнастики входить шість гімнастичних дисциплін: спортивна, художня і загальна гімнастики, спортивні аеробіка і акробатика та стрибки на батуті.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію