У дитячому таборі дітей навчали безпечно проводити час в інтернеті

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/Cs7eGXj3gNUnc

«Безпечне інтернет-літо з «Київстар». Тренінг під такою назвою пройшов днями на базі мовного табору у селищі Клюсівка Новосанжарського району. Оператор мобільного зв'язку поставив собі за мету навчити дітей розпізнавати онлайн-ризики і знати основні правил безпечної поведінки в інтернеті.

Семінар «Безпечне інтернет-літо з «Київстар» завітав до дитячого мовного табору у Новосанжарський район області. Для майже сотні дітей-відпочивальників – всі плюси і мінуси роботи у всесвітній павутині.

/Світлана Немиро, менеджер зі зв'язків з громадськістю Харківської філії компанії «Київстар»

Компанія «Київстар» вже протягом 3-х років реалізує ініціативу «Безпечний інтернет школам, безпечний інтернет дітям». В пору літніх канікул ми вирішили, що діти продовжують користуватися інтернетом, тим більше, залишаються самі, без батьків, без дорослих, тому можуть наразитися на різні небезпеки/

Тренінг розбили на 8 основних завдань, основна мета яких – донести до дітей інформацію про позитивні властивості інтернету, основні види онлайн-ризиків, правила безпечної поведінки в мережі, тощо. Протягом годинної баталії в ігровій формі між 4-ма командами суддівським рішенням перемогу здобула команда «Wi-Fi». Крім цінних подарунків у переможців – і виключно позитивні враження про ігровий семінар.

/Тимур, капітан команди-переможиці

Дізнався багато нового, що потрібно робити, які бувають небезпечні моменти, як ї уникнути/

«Київстар» закликає дітей бути пильними під час користування інтернетом, а батьків – приділяти належну увагу онлайн-безпеці своїх чад. Для зручності компанія «Київстар» створила спеціальний сайт bezpeka.kyivstar.ua, на якому розмістила повний перелік правил безпечної поведінки у всесвітній мережі.

/Анна Ізосімова, маркетолог дитячого мовного табору «ABC-camp»

Ігровий семінар, проведений компанією «Київстар», допоміг нашим дітям дізнатися необхідну інформацію про он-лайн ризики і стати справжнім експертом в області інтернету/

Також в рамках соціальної програми «Безпека дітей в інтернеті» «Київстар» розробив і впровадив безкоштовну послугу «Батьківський контроль» для мобільного телефону – пропонований сервіс діє на основі «білого списку» гарантовано безпечних сайтів.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію