Сергій Каплін та команда Руху простих людей хочуть подарувати міському голові настоянку валеріани

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

Заспокійливе знадобиться меру, впевнений лідер Руху, коли той впевненою нетримтячою рукою буде підписувати свою відставку.

У суботу 21 липня на 14 конференції Полтавської обласної організації Партії регіонів в урочистій обстановці мер міста Полтава Олександр Мамай отримав свій партійний квиток, чим здивував і навіть обурив декого з полтавців. Серед таких – лідер Руху простих людей Сергій Каплін, який вважає, що таким чином мер просто (цитата) «сховався від простих людей за спини провладної партії».

/Сергій Каплін, лідер Руху простих людей

Протягом півтора місяця ми зібрали 15 тисяч підписів на відставку мера міста і депутатів міської ради. За ці 1,5 місяці полтавці побачили нову чесну газету «Іскра простих людей», ми продовжуємо процес об'єднання простих людей для того, щоб боротися за своє право вибирати, за право відстоювати свої позиції. Мер міста злякався простих людей, ми від простих людей хотіли б передати Олександру Мамаю цю настоянку валеріани для того, щоб він випив, заспокоївся і нетремтячою рукою написав заяву про свою відставку з посту мера міста/

Якщо ж він сам цього не зробить, продовжує Сергій Каплін, прості люди змусять його піти з посади, провівши референдум. Сергій Каплін вважає, що полтавцям потрібен новий лідер із середовища простих людей і закликає не боятися влади та продовжувати об'єднувати зусилля у боротьбі за Полтаву.

/Сергій Каплін, лідер Руху простих людей

Після того, як Мамай вступив у Партію регіонів, суспільство у Полтаві розділилося на дві частини: перша – це прості люди, ми з вами, і друга – це команда, куди тепер входить Мамай, його депутати. Вони об'єднуються для того, щоб боротися проти нас. Ми повинні бути ще більш об'єднаними, ми повинні продовжувати об'єднуватися, стати потужною непереможною командою простих людей, які зможуть протистояти владі, яка збирається продовжувати грабувати нас у нашому ж місті/

Нагадаємо, міський голова Олександр Мамай пояснив свій вступ до Партії регіонів бажанням зробити співпрацю з головою облдержадміністрації Полтавщини більш продуктивною, адже Олександр Удовіченко очолює обласну організацію Партії регіонів.

Альона В'язнікова

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію