Полтава не потрапила до рейтингу найкомфортніших міст України

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/azVtkqlsgNVCV

Авторитетний тижневик «Фокус» оприлюднив рейтинг найкомфортніших міст України. Полтави у списку... немає. Наскільки зручним для життя рідне місто вважають самі полтавці та що на їхню думку потребує покращення, досліджувала Альона В'язнікова.

Де в Україні жити найзручніше, вирішили дізнатися журналісти тижневика «Фокус» та перевірили 73 міста країни за тринадцятьма параметрами. Оцінювали рівень забезпеченості населення середньою освітою, дошкільним вихованням, житлово-комунальними послугами, стаціонарною медичною допомогою, супермаркетами, торгово-розважальними центрами, спортивними комплексами, ресторанами, парками, дорогами, міським транспортом і міжміським транспортним сполученням. Кожен показник оцінювався у 50 балів. За результатами дослідження двадцятку найкомфортніших міст очолили Чернівці (371 бал із 800 можливих). Хоча місто не набрало максимального балу за жодним із параметрів, проте вцілому за всіма показниками отримало впевнені хороші оцінки. Наприклад, житлово-комунальна сфера: щодоби комунальні служби Чернівців на офіційному сайті міської ради звітують про виконану роботу: метражі прочищених каналізацій, число відремонтованих ліфтів і навіть лампочок, вкручених у вуличні ліхтарі, пише «Фокус». Далі у списку – столиця. Максимальну оцінку місто отримало за громадський транспорт – в Києві майже 200 діючих маршрутів. Трійку лідерів замикає Ялта, а її кримська сусідка Євпаторія – двадцятку. Полтава до цього списку не потрапила взагалі. Стосовно такого результату у мешканців нашого міста своя думка. Люди говорять: рідне місто вони дуже люблять, тому деяких недоліків намагаються не помічати, стосовно інших – не втомлюються сподіваються на краще. Але деякі негаразди, як-то бруд чи проблема із транспортом, муляють очі навіть найпатріотичнішим громадянам.

/Бліци

– Власне кажучи, мене все влаштовує

– Я думаю, все прийнятно, якщо порівнювати з іншими містами, вцілому, звичайно, комфортно. Де б я не був, сюди тягне. Зелень, архітектура, а дороги ми рано чи пізно теж зробимо нормальними

– Якщо зважати на чистоту міста, та, що була раніше, при Кукобі, і теперішня, то я думаю, це має значення

– Треба більше урн поставити, і все тоді буде нормально

– І транспорт щоб їздив частіше у віддалені місця

– Чисте місто дасть нам можливість бути першими. А щоб було чисте місто, треба більше урн ставити

– Засміченість деяких територій надто велика, і ще я, наприклад, живу за містом, і туди дуже мало ходить транспорту. Складно виїхати/

Звичайно, можна і далі продовжувати йти шляхом найменшого супротиву: користуватися колишніми надбаннями міста і не прагнути до чогось більшого.

/уривок з м/ф «Повернення блудного папуги»/

Або... усією громадою на чолі із міським головою та депутатами підтягти параметри, які у місті шкутильгають, та наступного разу очолити рейтинг.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію