Виконання рішення суду чи самовільне руйнування?

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/G-f6gnBWgPDwh

Із цим питанням зіткнулась власниця автомобільної стоянки, що по вулиці Героїв Сталінгарду, 6. Говорить: на руках має рішення суду, що будинок біля стоянки зведений незаконно і вона як відповідач має за власний кошт його знести. Однак, не встигла найнята жінкою фірма виконувати роботи по демонтажу, як це почали робити інші.

У цьому будинку хотіли і охоронців стоянки розмістити, і зробити невеличке на кшалт дитячого кафе, розповідає власниця автостоянки по вулиці Героїв Сталінграда, 6. Втім, не склалося. На руках у підприємців документ – забудова незаконна, підлягає знесенню.

/Дмитро, син власниці автостоянки по вул.Героїв Сталінграду,6

Є рішення господарського суду в Полтавській області про те, що ми повинні знести цей будинок. В рішенні суду – строки, до якого числа або в який період ми повинні знести будинок, не йдеться. На даний момент ми найняли бригаду, яка займється демонтажем. Але приїхали працівники ШЕДу, які збирались самовільно знести будівлю і при цьому – виставити рахунок, як вони самі сказали, 130 тис.грн./

У суму входили послуги екскаватора із подальшим вивозом сміття. Плюс до цього, за словами чоловіка, планувалось, що їм виставлять додатковий рахунок – за простій техніки. Техніка простояла до 12-ї години дня і потім почала демонтувати будинок. Скоординовані дії і ковш екскаватора відправляв вантажівки одну за одною. Виконавці – не називаються.

/- Я документів ніяких не бачив, мені виконавча служба дала команду/

І дійсно у прес-службі міської ради, куди ми звернулися, підтвердили: це «шедівська» техніка, яка виконує впровадження виконавчої служби. Нагадаємо: КП «Шляхово-експлуатаційна дільниця» має займатися полтавськими дорогами, зливовою каналізацією, нанесенням розмітки, тощо.

Керівник виконавчої служби Октябрського району телефоном зазначив, що все – в рамках букви закону і згідно з документами. Коротше кажучи, офіційно у виконавчому впровадженні йдеться, що виконати рішення суду вони можуть і за відсутності відповідача. Однак на зруйнованому не власними силами будинку проблеми у тутешнього підприємця не завершуються. Тут вже цілком незаконно, певна жінка, керівництво міста хоче у неї забрати і земельну ділянку під автостоянкою – згідно з одним із рішень сесії.

/Ірина Назаренко, приватний підприємець, власниця автостоянки по вул.Героїв Сталінграду,6

Підприємству «Полтавасервіс» дається дозвіл на розробку технічної докуентації по землі. Хочуть перенести стоянку у комунальну власність, без, звісно, нашого погодження і без компенсації всього, що тут було збудовано - дозвіл міськвиконкому - він давався у 2002 році - комунікації, ливневі стояки, маслозбірники, водопровід, електрика, паркан - все побудовано з дозволу міськвиконкому/

За словами жінки, вона подала позовну заяву на означене рішення до суду, нині чекає відповіді щодо вирішення питання.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію