Сьогодні у Полтаві на деяких комунальних підприємствах провели обшуки

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/yj-PeYOugPDEX

Принаймні про це заявив інтернет-виданням міський голова Олександр Мамай. Наші журналісти стали свідками перевірки в управлінні житлово-комунального господарства. Хто і що шукав - далі у сюжеті.

«Силовики провели обшуки у кількох депутатів міськради та у комунальних підприємствах» – подібними заголовками майоріли цього дня не тільки полтавські інтернет-видання, а й національні. «Майже на всіх комунальних підприємствах міста проводяться обшуки... Працівники прокуратури забирають всі печатки. У депутата міської ради із власного гаманця були забрані кошти. Такими діями силовики просто паралізують місто. Відповідь очевидна, що в Полтаві просто не виконується Указ Президента про невтручання в господарську діяльність підприємств контролюючих органів», – цитують слова міського голови Олександра Мамая інтернет-видання. Чи дійсно забирають печатки, побачити нашим журналістам не вдалося – двері управління житлово-комунального господарства цього дня були зачинені. Не взяв трубку мобільного і сам Олександр Мамай, проте його профільний заступник, який курує житлово-комунальну сферу міста, Олександр Найпак факт обшуку підтвердив і пообіцяв надати детальнішу інформацію та висловити свою позицію наступного ранку. Сподіваємося, він додержить свого слова, на відміну від керівника прес-служби міської ради, від якого обіцяної офіційної позиції міської влади на сайті ради ми так і не дочекалися. Тоді як прес-служба Прокуратури спрацювала оперативно – на заяву про ніби-то проведення органами прокуратури області заходів, спрямованих на блокування роботи комунальних служб міста Полтави, остання повідомила, що на даний час у провадженні прокуратури міста перебуває кримінальна справа, порушена за фактом розтрати та привласнення коштів місцевого бюджету шляхом завищення вартості робіт із капітального ремонту трубопроводів опалення, водопостачання та водовідведення у приміщеннях житлових будинків, пов’язаних із цим фактами службового підроблення. Наразі слідчими вживаються всі необхідні заходи щодо виявлення приховуваної фінансово-господарської документації, пов’язаної із проведенням та оплатою вищевказаних ремонтних робіт. Що ж до вилучення комп’ютерної техніки, печаток та документів, відсутність яких може поставити під загрозу нормальне функціонування комунальних структур міста, Прокуратура інформацію спростувала. Нині розслідування у справі триває. Чим воно закінчиться – сьогоднів говорити зарано, але те, що така ситуація станеться,багато хто говорив ще два роки тому.

/Віталій Нікіпєлов, заступник міського голови м.Полтави (2006-2010) з юридичних питань

На жаль, це було передбачувано іще 2 роки тому. Під час виборів на посаду міського голови команда Андрія Матковського попереджала, що надзвичайно великі кошти, які вкладає бізнес в ніби-то благодійну діяльність (в гречку) доведеться повертати всій громаді. І як наслідок, ми бачимо процеси комерціалізації у всіх галузях міського господарства: у транспорті, у комунальному господарстві/

Нагадаємо що ще дві кримінальні справи порушено прокуратурою за фактом закупівлі комунальної техніки за завищеними цінами та розтрати службовими особами КП «ШРБУ» асфальтобетонної продукції на користь третіх осіб.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію