Майже рік чекає на обіцяний ремонт аварійна веранда в центрі міста

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/UE71lDBahWxsB

Приказку «Обіцяного три роки чекають» добре знають мешканці будинку по вулиці Чапаєва, 1. Аварійна веранда, яку їм ще рік тому особисто пообіцяв довести до ладу Полтавський міський голова Олександра Мамай, і досі загрожує обвалитися комусь на голову.

Вулиця Чапаєва – одна з центральних у місті. Але не всі її мешканці пишаються тим, що живуть у самому серці Полтави. На це є свої причини, пояснюють мешканці будинку №1: щодня вони ризикують стати жертвами власної аварійної веранди, яка вже давно потребує ремонту.

/Сергій Гавриш, мешкає по вул.Чапаєва, 1

В основному тут пенсіонери. За свій кошт відремонтувати не можемо. Заборгованості по квартплаті у нас немає – платимо стабільно. Маленькі діти у дворі. Вона коли-небудь впаде і когось задавить/

Доки не сталося біди, люди шукають допомоги у міської влади. Ще у жовтні минулого року вони написали туди листа і навіть отримали відповідь з управління житлово-комунального господарства – веранду включили до списку поточного ремонту. Тоді мешканці повірили, що нарешті їх проблему вирішать, особливо, згадують, коли у листопаді того ж року сам міський голова Олександр Мамай особисто приїхав на неї подивитися. Хоча підніматися на аварійну конструкцію мер і відмовився, втім, відремонтувати її пообіцяв, – розповідають люди.

/Галина Гавриш, мешкає по вул.Чапаєва, 1

Я кажу: підніміться на веранду! подивіться, там стеля валиться! Він на веранду не піднявся. Він сюди підійшов, подивився, розвернувся і пішов. Все вирішимо! Ось до цього часу все й вирішується/

/Сергій Гавриш, мешкає по вул.Чапаєва, 1

Після того листа ми були у нашого міського голови Мамая Олександра Федоровича. Він особисто приїздив у наш двір, бачив це все, сказав звернутися нам ще раз/

Мер поїхав, а мешканці написали ще одного листа. Та замість обіцяного ремонту люди дочекалися ще однієї відписки, тепер вже – від міського голови. Текс листа, порівнюють, той самий, слово в слово, що й першого разу: веранду включено до списку поточного ремонту з наступного року (2012).

Більше ніж півроку вже позаду, а веранда і досі на ладан дише, то коли ж пан Олександр Мамай збирається виконувати обіцяне і чи збирається взагалі? – запитують люди. А прес-служба міської ради їм відповідає: термінів назвати не можуть, але якщо мер сказав, то мер зробить.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію