Міська санепідемстанція заборонила купатися на Київському пляжі Полтави

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/PpIFXWDWgPAB9

Купатися у Ворсклі можна, однак, подалі від міста. Це – основні рекомендації міської санепідемстанції. Фахівці заборонили купатися на Київському пляжі міста, найближчому до тролейбусного мосту. Чому – дізнавалася Крістіна Криженко.

На вихідні чи хоча б кілька годин в будні позасмагати на сонечку – здебільшого із цією метою полтавські відпочивальники буквально висипали на пляжі. Однак, наголошують фахівців міської санепідемстанції, як таких пляжів у нас немає, офіційно вони називаються «місця відпочинку людей на водний об'єктах». Наприкінці липня сонечко припекло + кілька градусів, і купатися вже можна не скрізь.

/Андрій Хайлов, завідуючий відділенням комунальної гігієни міської СЕС

Згідно з останнім висновком, норми підтримуються крім Київського мосту, той, що найближче до тролейбусного мосту - там є відхилення від норми по бактеріологічним показникам/

Крім відбирання проб води, продовжує фахівець, беруть і проби піску на перевірку наявності солей важких металів і отрутохімікатів. Ситуація по забороні купання саме на цьому місці відпочинку – типова. Із досвіду розповідають: не дозволяють плескатись у воді біля мосту практично кожного року.

/Андрій Хайлов, завідуючий відділенням комунальної гігієни міської СЕС

При підвищенні температури йде зростання бактерій, і також не слід забувати, що на Київському пляжі у Ворсклу впадає річка Тарапунька/

Фахівці зазначають: заборона – не безстрокова. При наступному відборі проб води, які здійснюються щотижево, не відкидають можливе і покращення ситуації, і, відповідно, видання дозволу на купання. Нагадаємо: щорічно відбори води фахівцями міської СЕС проводяться із травня по жовтень місяць включно.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію