Ці фахівці працевлаштовують полтавську молодь

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/YxnEi8oOgNUTF

В обласному молодіжному центрі праці нині залучають всіх бажаючих до роботи у трудових загонах.

Хтось на відпочинку, інші намагаються влітку трохи підзаробити. Молоді в цьому допомагає обласний центр праці. Нині увагу сконконцентрують на залученні хлопців та дівчат до роботи у трудових загонах.

/Анатолій Безпалюк, директор Полтавського обласного молодіжного центру праці

В цьому році вже 40 чоловік залучені до трудових загонів, нині вони працюють у Пирятинському районі/

Трудові загони діятимуть до осені включно. До цього часу планується, що до такої форми праці залучать 200 чоловік. Цифра хоча на перший погляд і мала, однак, зазначає Анатолій Безпалюк, є на те свої причини. По-перше – велика кількість молоді підзаробляє на передвиборчій агітації, по-друге – не всі погоджуються працювати на с/г підприємствах. Та і саме уявлення про перше робоче місце, навіть тимчасове, у молоді – досить туманне. Перших помилок шукачі роботи починають допускатися вже на практиці.

/Анатолій Безпалюк, директор Полтавського обласного молодіжного центру праці

Молодь, проходячи практику на підприємстві іще під час навчання, робить це не дуже сумлінно. Вони можуть пройти екскурсію і потім просто відзвітуватись. Але хочу не зарекомендувати себе? Звісно, роботодавець може і на дати бажаної зарплатні, але це ж досвід/

А у роботодавця під час проходження практики можна отримати рекомендаційного листа, дає пораду Анатолій Безпалюк, який потім можна разом із резюме успішно використати на співбесіді. І тут мова йтиме вже не про тимчасовий підробіток, а перше робоче місце.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію