До Полтави завітав всесвітньовідомий оперний бас

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/-oklrPwwgNUHQ

Всесвітньовідомий оперний співак Нікіта Сторожев дав ковток свіжого повітря поціновувачам високого мистецтва. Видатний басист провів сольний концерт для полтавців та гостей міста. Всі композиції у виконанні Нікіти Сторожева відвідувачі театру імені Миколи Гоголя зустрічали бурхливими оваціями.

Цьому співаку стоячи аплодували російський Большой театр опери та балету, італійська Ла-Скала, французька Гранд Опера, американська Метрополітен опера. Не стали виключенням і полтавці. До обласного центру вже вкотре завітав всесвітньо відомий бас – Нікіта Сторожев. Для полтавських глядачів, розповідає оперний співак, він підготував спеціальну програму.

/Нікіта Сторожев, оперний співак

Звичайно для таких концертів я стараюся першу частину зробити більш класичною. Друга буде більш популярна. Будуть давні російські романси і пісні. Щоб задовольнити і тих, і інших/

Співак представив композиції, написані великими російськими композиторами: Чайковським, Рахманіновим, Римським-Корсаковим. У репертуарі Нікіти Сторожева, розповідає виконавець, близько 300 номерів. Для досягнення такого результату, відзначає чоловік, достатньо дотримуватися простих принципів.

/Нікіта Сторожев, оперний співак

Треба мати талант, гарну школу. І третє, треба, щоб тобі пощастило. Я зустрічав багато талановитих людей, яким просто хронічно не щастило. І обов'язково віра в себе. Тобто співак повинен вірити в свою зірку/

Оплески та квіти, говорить Нікіта Сторожев, - для нього найкраща винагорода за виступ. В цьому ж полтавська публіка не підвела: протягом всього концерту овації та слова вдячності не стихали.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію