Сьогодні Полтавщину відвідав лідер Української Народної партії Юрій Костенко

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

Він зокрема завітав до регіону, аби заявити про об'єднання правих політичних сил, ознайомити з політичним списком та переліком кандидатів по мажоритарних округах. Про те, хто нині очолив полтавський виборчий штаб цієї політсили, а також про ідейні та кадрові особливості Патріотичного об'єднання - далі у нашому випуску.

Лідера Української народної партії Юрія Костенка призначили керівником Полтавського виборчого штабу Патріотичного об'єднання, повідомив сам політик журналістам під час прес-конференції. Це він вважає виявом поваги та надзвичайної уваги до Полтавщини, запевняє політик, адже він – другий номер у виборчому списку об'єднання. Юрій Костенко під час відвідин Полтавщини розповів про те, що буквально напередодні відбувся з'їзд Української народної партії, партії «Наша Україна» та Конгресу українських націоналістів, під час якого юридично закріпилося об'єднання правих сил. Називають вони тепер себе Патріотичним об'єднанням, а головні ідеї формулюють довкола підтримки всього національного.

/Юрій Костенко, лідер УНП

Будь-які економічні негаразди можна вирішити лише через відповідну якість закону, якою створюються умови для виробничої діяльності. В Україні виробнича діяльність залишається на рівні радянських взірців/

Серед того, що пропонуватимуть праві виборцю, - створення єдиної помісної православної церкви, набуття членства україни в Єс та НАТО. Ставлять за мету створення потужного середнього класу, шляхом звільнення приватної ініціативи, дерегуляції, демонополізації економіки та ліквідації дозвільної системи.

Партійний список кандидатів формувався з представників політсил на базі «Нашої України».

Також Юрій Костенко озвучив прізвища претендентів від Полтавщини у кандидати в депутати по двом спискам: перший – мажоритарників, яких обиратимуть в одномандатних округах.

/Юрій Костенко, лідер УНП

Вчора на нашому партійному з'їзді висунуто Віру Маслак – колишнього депутата Київської райради, Сергія Савченка – це підприємець з Полтави, з Лохвиці – Жуковець. Також кандидати із Миргорода, з Лубен і з Кременчука/

Що ж до другого, партійного списку, то від Патріотичного об'єднання від Полтавщини у ньому – керівник обласної партійної організації Української народної партії Сергій Соловей та вчитель Тетяна Балагура.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію