На ремонт лавок у місті грошей немає

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/DP6-5fQFgPCod

Станом на сьогоднішній день коштів на ремонт лавок біля під'їздів у міста немає, і коли їх виділять – невідомо, говорять у прес-службі міської ради. Та коли вони все ж таки з'являться, їх обов'язково витратять на ремонт – обіцяє міська влада. Але мешканцям будинку по вулиці Героїв Сталінграду, 14 третього корпусу від цього не легше.

Традиційна картина – бабусі на лавках біля під'їзду – дивина для мешканців третього корпусу першого під'їзду будинку по вулиці Героїв Сталінграда, 14. Бабусі у будинку є, а от лавок майже немає.

/Олена, мешканка будинку по вул.Г.Сталінграда, 14, корп. 3

У нас лавки в аварійному стані. Нам ніде сидіти! Ви ж бачите стан цих лавочок/

Відтак ввечері молоді зібратися у дворі просто ніде, продовжує Олена. Бабусі ж плачуться: у їх віці посидіти іноді не просто хочеться, а навіть необхідно.

/Тамара Олексіївна, мешканка буд. по вул.Г.Сталінграда, 14, корп. 3

Ідеш – притриматися немає за що, сісти ні на що. Тут не те, що хочеться посидіти, а й відпочити перед тим, щоб далі йти. Бо буває так, що і ліфт не робить/

Як звикли ще за старих часів – з питаннями комунальними пішли до ЖЕДу. От тільки й часи інші – на безкоштовну допомогу у комунальників немає коштів.

/Зоя Олексїівна, мешканка будинку по вул.Г.Сталінграда, 14, корп. 3

Зверталися стосовно лавочки до ЖЕДу. Начальник сказав: коштів немає, і все/

/Тамара Олексіївна, мешканка буд. по вул.Г.Сталінграда, 14, корп. 3

Сказали: шукайте собі залізо, з чого його робити. І якщо у нас буде вільна зварка, ми вам тоді зробимо. Якщо буде вільний зварювальник, тому що він у нас один. А так у нас немає ні матеіраілів, ні коштів, нічого/

Заліза чи іншого матеріалу, з якого б можна було зробити лавку, люди поки що не знайшли, купувати – немає статків. Схожа ситуація і в управлінні житлово-комунального господарства міста, яке, за словами керівника прес-служби міської ради, і повинне займатися ремонтом лавок. Вони так і зроблять, запевнив Ігор Дудка, колись, коли на це виділять кошти. А нині їх немає. Тож, порадити мешканцям поки можна одне: влаштовуйтесь зручніше... на ганку, чи бордюрі, бо доведеться почекати.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію