Хто з полтавців йтиме і у яких списках до Верховної ради, хто встиг вже зареєструватися – аналіз проводили наші журналісти

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/pdIhuflNgPD6b

Яка картина вимальовується на сьогоднішній день – далі у сюжеті.

Прийом документів від претендентів у кандидати до Верховної Ради Центральна виборча комісія розпочала у понеділок тридцятого липня. Оперативно дізнатися інформацію про стан реєстрації кандидатів практично неможливо – на сайті ЦВК останні новини – за 31 липня, і то – загальна кількість по партіям. Додзвонитися до прес-служби комісії практично нереально. Але якщо провести аналіз виборчих списків, як партійних, так і мажоритарних конфігурацій, то вже сьогодні можна говорити про наступне.

Партія регіонів в прохідну частину на позицію номер 46 включила полтавця, нині діючого нардепа Андрія Веревського. Об'єднана опозиція під номером 56 висунула Валерія Головка. Нині діючий нардеп від «Батьківщини» Вадим Петренко – на вісімдесятій позиції. Ні «Удар», ні комуністи, ні «Свобода» не висунули по партійному списку в орієнтовно прохідній частині наших земляків. Що стосується мажоритарників, то від Партії регіонів по 144-ому та 145-ому округах, а це, відповідно, Октябрський плюс Ленінський райони Полтави та Київський район міста плюс Полтавський та Котелевський райони області, поки що інформації немає.

Об'єднана опозиція по 144-ому висунула Дмитра Хрістова – голову фракції БЮТ-Батьківщина в обласній раді, «Свобода» по 145-ому – Юрія Бублика, голову Ковалівської сільської ради. Комуністи по 144 запропонували Віталія Бойка – електромеханіка, та по 145-ому – Андрія Георгієвського – першого секретаря міськкому партії. «Удар» по 144-ому – Сергія Капліна, а по 145-ому – Бориса Лозовського.

Колеги з інтернет-видання «Полтавщина» дістали інформацію про те, що самовисуванцем подав документи до ЦВК по 144-ому округу Сергій Кривенко і (процитуємо журналістів) «справжньою несподіванкою стало те, що подали документи до ЦВК самовисуванцями відомі полтавські благодійники Олександр Залужний та Володимир Макар: перший – по 144-ому, другий – по 145-ому округах. Неочікувано, адже поняття «благодійність» трактується українськими словниками як добровільна, безкорислива діяльність на благо інших.

Ігор Кужик

Андрій Дємідов

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію