Обласна санепідемстанція виявила порушення у дитячих таборах

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/dALANnhPgNTGx

Безпечний дитячий відпочинок під знаком питання або чергова перевірка обласної СЕС дитячих таборів. У 20% від загальної кількості перевірок були виявлені ті чи інші порушення. Більше про них – у наступному матеріалі.

У дитячі табори, яких на території області налічується загалом 34, не відпочивати, а працювати, або, якщо говорити точніше – перевіряти. На кожний заїзд у заклади оздоровлення та відпочинку малечі приїздять фахівці обласної санепідемстанції.

/Наталія Дишлевич, лікар відділення гігієни дітей та підлітків Полтавської обласної СЕС

Спеціалісти приїздять у день заїзду або на наступний день. Потім – залежно від виконання рекомендацій/

У зв'язку із напруженою епідситуацією, продовжує фахівець, нині здійснюється посилений контроль за роботою таборів.

/Наталія Дишлевич, лікар відділення гігієни дітей та підлітків Полтавської обласної СЕС

Запроваджено щоденний моніторинг по оздоровчим закладам. 798 перевірок, із яких виявлені порушення у 147 випадках. Найчастіше це – непройдений медогляди працівниками, які потім були відсторонені від роботи/

Після проходження необхідного медогляду працівники таборів знову приступили до виконання своїх обов'язків. Серед інших, виявлених цього літа порушень, – ведення документації у медпунктах і харчоблоках. В останніх були і порушення технологічного процесу приготування їжі, інколи виявляли перевантаження житлових кімнат – не дотримувались норми площі на одну дитину. На відповідальних осіб накладено майже півтори сотні штрафів, винесено 4 постанови на тимчасову заборону купання дітей, на адресу керівників направлено 42 приписи.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію