Ціле літо попри безжальну спеку поблизу будівлі ОДА у Полтаві квітнуть троянди

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/2SnCJZAWgPDFA

Їх тут – близько тисячі кущів. А у вересні, обіцяють комунальники, перехожих будуть радувати ще й блакитні квіти – сентябрики. Про те, які секрети використовують працівники по благоустрою, доглядаючи за рожевими квітами, і як довго вони квітнутимуть на радість полтавців цього року – дізнавались наші кореспонденти.

На цю красу біля полтавського білого дому перехожі не просто звертають увагу, а милуються.

/Бліци полтавців

- Мені дуже подобаються ці троянди, вони красиві, рожеві. Я постійно підхожу, нюхаю

- Я живу Жовтнева, 50. Ходимо в 3 школу з Лізою. Йдемо і просто милуємося. Ви у неї спитайте. Троянди найкрасивіші, ми у захваті від такої краси. Це найкраще місце, і ми навіть у вікно дивимось і завжди бачимо цю гарну будівлю/

Така краса довкола будівлі облдержадміністрації налічує більше тисячі кущів, приблизно сотню із них досадили цьогоріч на місце квітів, що змерзли взимку. Не менше люблять троянди й ті, хто щодня за ними доглядає.

/Олександра Надточій, працівник по благоустрою КТП обласної ради

Ви ж бачите, вони у нас чисті, обрізані. Трохи дощ завадив, бо вони одразу розпадаються після дощу/

Зараз їх приводять до ладу, адже основна частина квіток відцвіла. Олександра Іванівна розповідає: троянди тут ростуть вже 8 років. На зиму їх обкопують, аби не змерзли, обрізають і обов'язково підживлюють торфом чи мінеральними добривами. Квітнуть вони ціле літо.

/Олександра Надточій, працівник по благоустрою КТП обласної ради

Оце четвертий раз у цьому році ми їх обрізали. Одцвіли - обрізали, потім наросли нові - обрізали. Отак/

А взагалі троянди спеку люблять, говорить Олександра Іванівна, цього літа вони он які гарні. Коли є можливість, їх поливають, нині ж - зрізають, та вже за тиждень, обіцяють працівники по благоустрою, вони знову квітнутимуть.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію