Що найкраще пити у спеку?

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/lh-s5LU2gPDvv

Із цим питанням до фахівців державного підприємства «Полтавастандартметрологія» звернулись наші журналісти. Відповідь проста – якісну питну воду. На що ж слід звертати увагу на етикетці при придбанні тих чи інших напоїв – дивіться далі.

У спекотній літній день освіжитися хоча б склянкою прохолодного напою - саме те. Однак, фахівці закликають бути уважнішими до того, що ви споживаєте влітку.

/Лариса Щур, начальник відділу стандартизації та наукової інформації ДП «Полтавастандартметрологія»

На думку науковців, найкориснішим напоєм у спекотну пору є якісна питна вода. Друге місце розділяє зелений чай, багатий на антиоксиданти, свіжовичавлений сік, нежирне молоко і живий квас/

Однак, квас від квасу різниться, наголошує Лариса Щур. У традиційному розумінні і посилаючись на відповідний держстандарт квас - це безалкогольний напій, виготовлений незавершеним молочнокислим і супутнім йому спиртовим бродінням, вироблений із використанням зернової сировини.

/Лариса Щур, начальник відділу стандартизації та наукової інформації ДП «Полтавастандартметрологія»

Якщо на етикетці значиться напій безалкогольний на ароматизаторах, то для його виготовлення використовують ароматичну композицію «квас», і хоча за зовнішніми ознаками - кольором, запахом, смаком - отриманий продукт цілком схожий на уславлений напій, за хімічним складом це - не що інше, як синтетична бовтанка сумнівної користі/

Плюс до цього, нагадують фахівці, слід при купівлі будь-якого напою у пляшці обов'язково звертати увагу на склад, наявність так званих Е-шок. Зокрема, саме завдяки Е-210, 211 і 212 можна збільшити термін придатності харчових продуктів у кілька разів - їх вводять у напої в якості бактерицидного і протигрибкового засобу. Також - барвники - цей клас розпізнати легко, оскільки його нумерація починається із одиниці. До речі, зазначають фахівці, порада на пляшці «вживати охолодженим» означає не лише те, що виробник турбується про органолептичні властивості напою, але і попереджає про можливі наслідки від вживання такого напою, оскільки, якщо газировку нагріти під палючим сонцем, а потім іще і потримати пляшку відкритою, як мінімум гастрит тому, хто її пив, гарантований.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію