Жителі мікрорайону Юрівка три місяці чекають на поновлення пільгового маршруту

У відеоархіві знаходяться 3 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2
3) Сюжет №3

Жителі мікрорайону Юрівка вже три місяці чекають на поновлення пільгового маршруту автобусу, який здійснював перевезення у рамках міської програми «Місто без околиць», започаткованої попереднім мером міста Андрієм Матковським. Автобус за номером 12 курсував між Критим ринком та мікрорайоном Половки. Коли ж пільговий транспорт знову їздитиме дорогами Юрівки – знають наші кореспонденти.

18 червня цього року в ефірі нашого телеканалу вийшов сюжет про відсутність пільгового маршруту №12, який курсує у рамках міської програми «Місто без околиць». Мешканці Юрівки, через яку, власне, й проходив маршрут автобусу «Критий ринок – Половки», були просто обурені. Пенсіонери не могли доїхати до найважливіших точок у місті: лікарні, автостанції, дитячої поліклініки, ринку, аптеки. По закінченню трьох місяців наша знімальна група вирішила перевірити: яка ситуація з цим маршрутом сьогодні. Виявилося: до цього часу пільгова «дванадцятка» на дорогах міста так і не з'явилася.

/Антоніна Федотівна, мешканка мікрорайону Юрівка

Зняли «Місто без околиць». Немає нічого. Юрівка – це як відшиб якийсь – немає нічого. Люди живуть, а ходити треба хоч в одну, хоч в іншу сторону – далеко дуже/

Згодні з Антоніною Федотівною й інші мешканці Юрівки.

/Бліци

- Ходив раніше, а зараз не ходить, бо ми нікому на потрібні. Юрівка – великий район, а толку – ніякого

- Ні, тут, по цій вулиці, не ходять

- Всі ж люди обурюються: до лікарні нічим доїхати/

Взагалі ж, пригадують жителі Юрівки, раніше ситуація як з курсуванням транспорту, так і з іншими складовими міської інфраструктури, була набагато краща.

/Антоніна Фетодівна, мешканка мікрорайону Юрівка

Чого ж Матковський і вулиці освітлив, і все. Світили до другої години, зараз – рівно в 12 виключають. І заасфальтували все, тут багно таке було – не пройдеш/

Коли ж на дорогах Юрівки знову з'явиться пільговий маршрут №12, ми запитали у прес-службі Полтавської міської ради. Керівник останньої Ігор Дудка повідомив: 6 липня міськвиконком Полтави оголосив конкурс з перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування. На цей конкурс виставлений і маршрут №12 міської програми «Місто без околиць». Восьмого ж серпня, за словами Ігоря Дудки, відбудеться засідання конкурсної комісії, яка і повинна визначити перевізника. Взагалі ж, зазначає керівник прес-служби Полтавської міської ради, не можна виключати і той варіант, коли ніхто з перевізників не претендуватиме на цей маршрут. Бо він, відзначає Ігор Дудка, для приватних підприємців - збитковий, адже перевозить пільгові категорії населення. Питання: що ж робити у такому випадку пенсіонерам та інвалідам - залишається без відповіді.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію