Дірявий дах в Авіамістечку валиться прямо на голови мешканців

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/jgr_5RsjgNSFN

Евакуюватися із власного будинку скоро доведеться і мешканцям по вулиці Петра Юрченка, 13. Поточний ремонт місто один раз вже зробило, але результату від нього, кажуть, немає. Скільки ж ще на мешканців будуть падати уламки стріхи та литися дощова вода, розбиралися наші журналісти.

Над мешканцями будинку №13 по вулиці Петра Юрченка у пряму сенсі цього слова нависла небезпека. Дах 65-річного будинку світиться дірками, під час дощу через них на горище потрапляє вода, дерев'яні перегородки гниють і у під'їзді та квартирах стеля відпадає шматками.

/Анастасія Хаміддуліна, мешкає по вул.Петра Юрченка, 13

Звідти тече далі, увесь дах дірявий. Ось такі діри. Воно все валиться і валиться. Спочатку ця велика обвалилася частина, потім – ця, а зараз по стіні прямо тече. І звідти, і звідти. І починає вже відсіль, коло печі, у трьох місцях вже обвалилося. У мене тут тази, відра, вночі караулимо/

Пані Анастасія вже збилася із рахунку, скільки разів вона телефонувала до ЖЕДу, зверталася до Міської влади, зокрема, мера, та до управління Житлово-комунального господарста, а саме – начальника останнього, за допомогою: всюди... тільки обіцянки.

/Анастасія Хаміддуліна, мешкає по вул.Петра Юрченка, 13

Я зверталася двічі до Мамая, ходила до Синельника, від Синельника у мене усі документи є. Я їх приготувала - Зробимо! зробимо!/

За документами щось дійсно наче робили, у листі, підписаному начальником Управління житлово-комунального господарства Сергієм Синельником, читаємо: дах внесено до списку поточного ремонту на серпень-вересень... минулого року. Але мешканці Петра Юрченка, 13 результатів роботи так і не побачили, у прес-службі ж Міської ради нам пояснили: то просто вони одні дірки відремонтували, а те, що тече, то вже з інших. Втім, пообіцяли і ці залатати, як дежавю, у серпні-вересні тільки тепер вже цього року. Тож, підставляти миски під час дощу та берегти голову від шматків стріхи мешканцям залишилося наче недовго. Головне, сподіваються, щоб нові дірки після чергового поточного ремонту не з'явилися.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію