У центрі Полтави сьогодні шукали бомбу

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/_Q77jxnjgNTHB

Зранку територію біля Головпоштамту оточили правоохоронці, а поблизу однієї з урн – загородили спеціальними стрічками. На якийсь час рух транспорту був перекритий, а людей із центральної зупинки відвели подалі. Як розвивалися події протягом дня, чи ніхто не постраждав і від чого евакуювали полтавців – у матеріалі наших кореспондентів.

Полтавець Сергій зранку їхав у кільцевому, не доїхавши до центральної зупинки, автобус зупинився, а далі звернув на Сінну.

/Сергій, очевидець

Кондуктор єдине сказала: «Головпоштамт замінований»/

Підійшов до головпоштамту Сергій вже близько 10 години, розповідає він. Територія поблизу урни, що стоїть вздовж дороги на повороті на вулицю Куйбишева, була огороджена стрічками.

/Сергій, очевидець

Біля урни тут стояли два акумулятори, можливо, з веломобіля, розмірами десь 20х20 і товщиною 10 см. Вони були замотані скотчемі, біля них стояла така частина, як пластиковий холодильник автомобільний. Потім підійшли люди у спецодязі, склали ці акумулятори у цю сумку і забрали до автомобіля/

А почалося все з того, що близько 9 години ранку до полтавських правоохоронців зателефонував невідомий чоловік й повідомив, що в центрі міста Полтава біля сміттєвих баків він звернув увагу на підозрілі пакети, в яких, можливо, знаходиться вибухівка. Чоловіком, який викликав міліцію, виявився місцевий мешканець, який вранці вийшов викидати сміття та, помітивши підозрілі пакунки, негайно зателефонував до міліції, повідомляється на офіційному сайті УМВС України в Полтавській області. Отримавши тривожну інформацію, за лічені хвилини відповідні оперативні служби прибули на місце виклику. Місцезнаходження підозрілих пакетів було оточене, після чого проведено огляд місця події. Так звана «вибухівка» виявилась звичайними акумуляторами від дитячих електромобілів.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію