На Полтавщині дитину вразило струмом

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/gSrFg2aohWxoT

З початку 2012 року на території обслуговування лінійного відділу міліції на станції Полтава було зафіксовано 5 випадків ураження електричним струмом неповнолітніх на залізниці. У 3-х випадках діти зосталися живими. Пощастило і 13-річному Владиславу Рябцеву.

Владиславу Рябцеву 13 років. 1 вересня він мав перейти до 9 класу. Втім, навряд на цей День знань хлопець разом з однолітками сяде за парту, швидше за все, перший дзвоник він зустрічатиме у лікарні.

/Віктор Сабінін, лікар-анестезіолог

На даний час стан дитини вкрай тяжкий, дитина отримала термічний опік полум'ям шкірних покровів, передньої стінки грудної клітини, верхніх та нижніх кінцівок, шиї, обличчя загальною площею 60-70%/

Після необхідної операції, продовжує лікар, стан пацієнта стабілізувався. Втім для повного одужання ще знадобиться час, кілька оперативних втручань та кілька літрів кровозамінників, які виготовляються із донорської крові.

/Валентина Рябцева, мати постраждалого

Я прошу всіх, хто небайдужий, здати кров моїй дитині. Підходить будь-яка група крові/

Якщо ви вирішили допомогти хлопцеві, здаючи кров у Полтавському обласному центрі переливання крові, вкажіть, що вона – для Владислава Рябцева у 3 міську лікарню. Можливо, саме ваша допомога врятує молоде життя.

Але рятувати б і не довелося, якби діти були уважнішими до порад дорослих, – кажуть у лінійному відділі міліції на станції Полтава.

Саме на залізниці хлопець і отримав опіки. При встановленні обставин з’ясувалось, розповідає начальник лінійного відділу на станції Полтава Костянтин Калашник, що 13-річний юнак бігав по дахам вагонів, які стояли на запасному шляху неподалік станції «Карлівка Південна». Ураження електричним струмом великої наруги хлопець отримав від високовольтної лінії (27 000 вольт), яку проведено над вагонами для руху електропотягів.

/Костянтин Калашник, начальник лінійного відділу на ст.Полтава УМВС України на Південній залізниці

Незважаючи на те, що вагони стоять на запасних коліях, але вони стоять під струмом. Електроенергія в цей період не вимикається/

Крім того, продовжує підполковник міліції, поблизу електричних дротів, які знаходяться під напругою, є невидима для зору електрична дуга. Її радіус ураження сягає 40-50 см. у суху погоду, і близько метра – у дощову.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію