Із закликом «Фільтруй Раду!» активісти Громадянського руху «Чесно» презентували «чеснометр»

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/QUvqY178hWxsP

Останній, за їхніми словами, має допомогти виборцям у виваженому голосуванні на майбутніх парламентських виборах. Доступний та легкий у користуванні «барометр доброчесності» бачили і наші журналісти.

Сказати «До побачення!» депутатам, які заплямували себе на посаді, пропонують активісти Громадянського руху «Чесно». Фільтрували Раду за 6 критеріями доброчесності. Свідомо, кажуть, не бралися до уваги абстрактні поняття патріотизму чи професіоналізму. На думку ініціатора руху Олега Рибачука, вимоги, які висували до народних обранців, досить прості.

/Олег Рибачук, ініціатор Громадянського руху «Чесно»

Усі ходять на роботу, усі голосують своїми картками, «тушок»... Ви чули, вже публічні клятви ідуть, що переходи, зрада виборців неможлива. І, звичайно, не використовувати посаду для того, щоб зазіхати на права і майно громадян. І, звичайно, не брати в свої списки людей з кримінальним минулим/

Внаслідок проведеного громадського аудиту активісти руху перевірили на відповідність критеріям доброчесності чинних народних депутатів. Дані, отримані протягом аналізу, стали базою для так званого «чеснометру». Останній вже показав себе в дії: лише 2 народних обранці відповідають необхідним критеріям. З таким «барометром доброчесності» ознайомитися може кожен виборець на сайті громадянського руху. У профілі кожного депутата чітко подана інформація про нього, а також посилання на статті, які доводять чи спростовують критерії його доброчесності.

/Андрій Зінченко, регіональний координатор Громадянського руху «Чесно»

Якщо ми натиснемо, то ми побачимо, що це не картинка, це – динамічна річ, динамічно генероване зображення, яке відповідає тому, що є в базі даних/

Чеснометр, говорять активісти Громадянського руху «Чесно», має визначити серед депутатів дрібних хуліганів та затятих порушників своїх обов'язків. Зупинятися після виборів до Верховної Ради України Громадянський рух «Чесно» не збирається.

/Олег Рибачук, ініціатор Громадянського руху «Чесно»

Рух «Чесно» буде набирати обертів особливо після виборів до Верховної Ради. У нас буде такий же контроль за роботою кожного депутата/

Зокрема планується вводити програму «Чесний кадр». Остання полягає в тому, що журналісти, які присутні на засіданнях Верховної Ради, фіксують порушення у роботі депутатів, наприклад, злополучне голосування «за себе та за того хлопця».

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію