Сьогодні у дворі полтавської багатоповерхівки дерево впало на машину

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/NHZFalecgP9hu

Сьогодні у дворі полтавської багатоповерхівки дерево впало на машину і розбило лобове скло сусідньої іномарки. Хвилин би на десять раніше, переконують очевидці, і не обійшлось би без людських жертв. Комунальники називають це форс-мажором, та винними себе у несвоєчасному спилюванні аварійних дерев не вважають. Тож тепер у всьому має розібратися... суд.

Віталій Казаченко за кермом вже більше 10-ти років. Із своєю «копійкою», говорить, не мав жодних проблем. Аж тут – вранішній гуркіт і дзвінок у двері від сусідів.

/Віталій Шевченко, сусід

Люди лише прокинулись і почули страшний гуркіт. Всі думали, що обвалився балкон. Бо не було ні вітру, ні бурі, все тихо. І тут всі повилазили із балконів і побачили, що трапилось/

Власник машини говорить: звісно, і авто шкода, втім, головне – обійшлось без людських жертв.

/Віталій Казаченко, власник пошкодженої ВАЗ-2101

Я тільки зайшов 10 хвилин тому додому скупатися, бо спекотно, і чую гуркіт. Вийшов, і тут таке. А якби я ще тут стояв, і хто б був винен?/

Власнику іномарки із падінням дерева більше так би мовити «пощастило» – ушкоджене лише лобове скло. Невесело жартує: так невдало зайшов у гості до товариша.

/Борис Дяченко, власник іномарки

Піднімався лише на другий поверх, чую гуркіт. Спускаюся і бачу, що трапилось/

Близько 14-ї години під'їхали і фахівці КП «Декоративні культури», яких полтавці за звичкою продовжують називати «Зеленбудом». Менше 10-ти хвилин спільної роботи, і автівку звільнили з полону аварійного дерева. Втім, парадокс ситуації полягає у тому, що бригада приїхала спиляти лише гілку, що впала, а саме дерево чіпати і не планують.

/Антоніна Чорна, начальник цеху зеленого будівництва КП «Декоративні культури»

Якщо мешканці надішлють заявку на Комсомольську, 19 – управління ЖКГ – на спилювання дерева, тоді ми приїдемо спиляти деревину/

Стосовно пошуку винного, за словами обох сторін, питання залишається відкритим.

/Віталій Казаченко, власник пошкодженої ВАЗ-2101

Ходили до міліції, вони вже склали акт. Ну ми вважаємо винним «Зеленбуд», будемо відстоювати свої права, вимагати/

/Антоніна Чорна, начальник цеху зеленого будівництва КП «Декоративні культури»

Це форс-мажор/

Тутешні мешканці продовжують давати невтішні прогнози: прибирати гілки, а можливо – і цілі дерева, комунальники сюди приїдуть не раз, ось поруч – іще одне дерево прямо таки нависає над волейбольним майданчиком, де завжди гуляють діти.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію