Тиждень залишається до початку Сорочинського ярмарку

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/fYs9M2VOgNUT9

Що треба знати, щоб вдало поярмаркувати, поради давали митники Полтавщини. Зібрали журналістів і розповіли, яким чином іноземним гостям буде зручніше привозити на Сорочинці свою продукцію. Тему продовжує Крістіна Криженко.

Одні – подивитися, інші із грошима – скупитися, народні умільці і потужні підприємства по-сусідству – продати своє – Сорочинський ярмарок вируватиме вже за тиждень. Свій вклад, розповідають полтавські митники, робить і їх служба. Для прискорення ввезення вантажів на ярмарок встановлено порядок ввезення на митну територію України ярмаркових вантажів.

/Тетяна Буряк, перший заступник начальника Полтавської митниці

Основна суть цього порядку полягає в тому, що дані вантажі, як імпорт, для участі в ярмарку не потребує попереднього декларування для прикордонної митниці. Тобто для проходження на митну територію України таких вантажів через кордон немає потреби в оформленні попереднього декларування чи попереднього повідомлення/

Додатковою умовою пропуску зазначених вантажів через митний кордон України є підтвердження, яке надає Полтавська митниця прикордонним, про те, що вантаж ввозиться підприємствами-учасниками дійства. Даний порядок має щорічну дію на період проведення ярмарку. Після прибуття товарів на Сорочинський ярмарок в залежності від мети їх ввезення вони можуть бути оформлені відповідно до митних режимів, тимчасового ввезення або імпорту.

/Тетяна Буряк, перший заступник начальника Полтавської митниці

Якщо учасник ярмарку не є резидентом України, який не має представництва в Україні, то зобов'язання про зворотнє вивезення виставкових товарів надається організатором ярмарку/

Транспортні засоби, особисті речі, валютні і культурні цінності та інші товари, що переміщуються через митний кордон України фізособами, вони ж – представники учасників ярмарку, підлягають митному оформленню окремо від виставкових товарів згідно з чинним законодаством як товари, що переміщуються фізичними особами.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію