В Авіамістечку – знову проблеми

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/PnFw4SRegNU6X

По вулиці Петра Юрченка знаходяться будинки, які потребують негайного ремонту. Потріскані стіни та гнила підлога стали звичним оточенням для мешканців будинків 13 та 15. Крім цього, із даху падає цегла, наражаючи на небезпеку дорослих і дітей. Мешканці уже зневірилися. Звідки чекати допомоги, не знають, тому звернулися до редакції нашого каналу.

Стеля, яка обвалюється, щілини у стінах, підлога, що гниє... Це картини не із далеких післявоєнних років. У мирний час мешканці будинків 13 та 15 по вулиці Петра Юрченка мають жити у будівлях, які не сьогодні-завтра обваляться. Віктор Вдовін живе на першому поверсі. Говорить: на кожну зливу чекає з пересторогою. А раптом знову крізь щілини вода потрапить до квартири.

/Віктор Вдовін, мешкає по вул. П.Юрченка,15

Вода біжить прямо під підлогу, прямо на кухню/

Чоловік обурюється: Авіамістечко зараз нікому не потрібне. Погоджується із сусідом і Віктор Василенко. Будинку вкрай необхідний ремонт, причому, звичайним фарбуванням стін та побілкою стелі у під'їзді вже не допоможеш.

/Віктор Василенко, мешкає по вул. П.Юрченка,15

Косметичний ремонт, на мою думку, навряд чи допоможе/

Дмитро Васильович приїхав із Тернопільщини до сина, який живе по вулиці Петра Юрченка, 15. Розповідає: востаннє був у родичів минулого року, відтоді жодних змін в Авіамістечку не відбулося.

/Дмитро Васильович, приїхав до сина, який мешкає по вул. П.Юрченка,15

Ці під’їзди, ці будинки будувалися першими? і вони є занижені проти тих, нових. Нові побудували, землю розрівняли, а будинки всі занижені, треба ще ж доріжки... Підвалів немає, але вода тече під самі будинки? треба доріжки підняти/

Окрема аварійна ситуація склалася на даху. Мало того, що він не проходить випробування дощем, з нього час від часу падає цегла.

/Валерій Скумський, мешкає по вул. П.Юрченка,15

Труби, які вентиляційні, зруйновані в самій основі, тут було 20 цегли, двірники вже прибрали, які впали? нікого не зачепили. Була огорожа зроблена червоною стрічкою, начеб-то небезпечна зона/

Труба продовжує руйнуватися. Пан Валерій говорить: а раптом знову цегла почне падати. Не за себе хвилюються мешканці – за своїх дітей та онуків, які бавляться у дворі та наражаються на небезпеку. Зі своїми скаргами люди зверталися до заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олександра Найпака. Їхню заявку прийняли, проте швидкого вирішення проблеми не гарантували. Наші журналісти у свою чергу теж поцікавилися у пана Олександра, на якому етапі знаходиться вирішення проблеми. Він повідомив: через недостатнє фінансування ремонт у зазначених будинках відкладається... на невизначений термін.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію