Кінець світла для мешканців будинку №4 по вулиці Алмазній настав набагато раніше прогнозованого у грудні

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/sbdgHLDjgNS8b

Проблеми зі світлом у середу спіткали полтавців, які проживають по вулиці Алмазній, 4. Неочікувано у першому корпусі будинку припинилося електропостачання. Іншого виходу, як прийти того ж дня до стін Міської ради, обурені полтавці не знайшли. «Ми живемо, як на пороховій діжці, – кажуть мешканці 4 будинку по вулиці Алмазній. – Сьогодні світло є, а завтра, можливо, вже не буде». Більше про проблемну ситуацію знають наші журналісти.

Напередодні мешканці четвертого будинку по вулиці Алмазній залишилися без світла. Обуренню полтавців не було меж, оскільки світло зникло неочікувано, без будь-яких попереджень.

/Лариса Олексієнко, мешкає по вул. Алмазній,4

Вчора люди пішли на роботу, як завжди, прийшли додому: світла немає, ні поїсти, ні помитися, діти маленькі – по 8 місяців, не погодувати немає нічого – нікого нічого не цікавить/

Пані Лариса припускає: вимкнути світло могли через наявність боргів. Проте полтавка не розуміє: чому за несплату інших мають відповідати сумлінні полтавці. Сама жінка сплачує кожного місяця за спожиту електроенергію в ЖЕД, який належить заводу «Знамено».

/Лариса Олексієнко, мешкає по вул. Алмазній,4

Я, наприклад, за себе скажу: у мене боргу немає, чому я повинна відповідати за інших. ЖЕДу платимо, за липень місяць у нас все заплачено, але відімкнули/

Ситуація ускладнилася тим, що у квартирах будинку їжу можна приготувати лише на електричних плитках.

/Ніна Ткаченко, мешкає по вул. Алмазній,4

У нас зовсім будинок негазифікований. У нас плитки такі, як, знаєте, СРСР. Тому нам дуже важко/

У будинку, розповідають мешканці, проживає 150 сімей, багато молоді та дітей. Вчора усі вони зіштовхнулися з незручностями, пов'язаними з електропостачанням.

/Лариса Козік, полтавка

Тут проживає моя мама. Вона ветеран війни, ветеран праці, їй 89 років. І от весь день без світла. Вона не могла приготувати собі їжу, і якщо це так би залишилося на ніч, то це жахливо – залишитися людині в такому віці і без світла/

Напередодні зі своїми скаргами вони прийшли до стін Міської ради. Прохання одне: передати комунікації будинку на баланс «Полтаваобленерго», щоб сплачувати гроші за електроенергію безпосередньо обласному підприємству.

/Ніна Ткаченко, мешкає по вул. Алмазній,4

Приїхали туди. Так, нас прийняли гарно, непогано, допомогу нам надали, сказали, щоб ми не кричали. Представник до нас жодний не вийшов, абсолютно. Зате вони перетелефонували і сказали, що через годину у вас буде світло/

Світло близько девятої години вечора дійсно з'явилося. Проте на повторне вимкнення мешканці будинку чекати не хочуть. Цього дня обурені полтавці знову прийшли до міської ради. На робочій нараді за участю представників останньої та керівництва заводу «Знамено» усі зійшлися на думці, що розгляд цього проблемного питання... треба перенести на наступний тиждень. Тоді ж, запевнили, справа має зрушити з місця. За більш детальними роз'ясненнями ми звернулися до прес-служби міської ради, та коментарів від неї отримати нам не вдалося. Прокоментували зустріч коротко: нарада – робоча і офіційно журналістів на неї не запрошували.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію