У Галереї мистецтв відкрилася виставка переможців Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/K-hY6001gPCrU

У Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка відкрилася пересувна виставка переможців Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків. Свої фантазії на тему«Національний банк майбутнього» представили діти з усієї України.

Грошові купюри, монети, щасливі обличчя вкладників – це і не тільки втілили у своїх роботах учасники Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків. Творче змагання у цьому році започаткував Національний банк України. Організатори певні: конкурс продовжуватиме жити. Адже цьогорічне змагання зацікавило тисячі дітей по всій Україні. Незважаючи на доволі складну тему, маленькі художники, говорять організатори, впоралися зі своїм завданням.

/Людмила Корзун, начальник відділу економічної роботи Управління НБУ в Полтавській області

Самостійно вивчали, але перед цим ми роздали такі невеличкі брошури, де в такій доступній формі було дітям описано, які функції виконує Нацбанк, ну а потім вже їхня фантазія/

Фантазію проявляли як у техніці виконання малюнка, так і в сюжетах композицій.

Конкурс проходив у 2 тури: на першому етапі роботи надсилалися до Управління Національного банку в областях, на другому – у Києві, в Національному банку України. Під час першого туру визначили 75 переможців, по 3 переможці у кожній області. Полтавщина теж не залишилася осторонь. В області до творчого змагання надійшло 212 робіт. Їхні автори – вихованці художніх та загальноосвітніх шкіл, дитячих садочків міста та області.

/Людмила Корзун, начальник відділу економічної роботи Управління НБУ в Полтавській області

Ми нагородили 21 учасника, із них 3 переможці. І були досить вагомі подарунки. Була монета срібна, енциклопедія, діти були задоволені/

Під час другого туру конкурсу роботу нашої землячки Валерії Земцової визначили кращою у номінації «За національне спрямування».

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію