Мешканці вулиці Марата, що перетинається із ключовою вулицею міста, Фрунзе, б'ють на сполох

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/fy9dbMtqgPDSF

Вони не можуть докликатись дорожників, аби ті залатали ями, які після кожного дощу перетворюються на справжні озера. Бачила останні Крістіна Криженко.

Анатолій Федорович живе на вулиці Марата вже 50 років. Говорить: за звичкою кожного ранку ходить на роботу пішки, однак, останнім часом робити це стало все важче. І причина тут не в скаргах на здоров'я, а в розбитому перехресті вулиць Марата та Фрунзе. Тут, як у відомій приказці: «Ні пройти, ні проїхати».

/Анатолій Федорович, проживає на вул.Марата

Гадаєш, що до свят, коли йдуть до пам'ятника Вічному вогню, що зроблять, але нічого немає/

А після дощу, продовжують мешканці, це взагалі – інша історія. Для неї навіть назву іншу вигадали.

/Анатолій Федорович, проживає на вул.Марата

Це взагалі у нас райське місце. Тут рибку як-то кажуть можна половити. Ну просто прикро. У нас гарне місто, я в нього закоханий, а от підійдеш сюди - просто жах, одні вибоїни/

Ні пішки пройти через глибокі ями, які не видно у калюжах після дощу, ні авто не проїхати нормально + до цього – обляпати брудом перехожих – це так люди описуть наступні кілька днів після дощу.

/Грирорій В'ячеславович, проживає на вул.Марата

Вода скрізь. І з дітьми, і з колясками просто неможливо проїхать/

/Людмила Іванівна, проживає на вул.Марата

Нам іще хоч якось. А ось коли їде машина – так втопитися можна/

На додачу до всього, продовжують люди, на пішохідній частині вулиці Фрунзе іще і роз'їжджають авто. Втім, ні для кого не секрет – поставити одну клумбу, і машинам їдити буде – зась. Отримати відповідь від комунальників нам так і не вдалось. Телефони прес-служби міськради, через яку комунальники традиційно спілкуються із журналістами, не відповідали впродовж всього робочого дня, тож долю ремонту чи його відсутності по вулиці Марата спрогнозувати важко. Стосовно ж майбутнього тротуару, можна почати робити висновки із попередніх коментарів. Нагадаємо, як раніше повідомляли нашим журналістам у прес-службі міськради, цьогоріч буде відремонтовано лише 2 тротуари у Полтаві. Чи є шанс цього відрізку дороги поповнити цей невеликий список – пропозиція до комунальників від мешканців залишається без відповіді.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію