У мікрорайоні Юрівка сьогодні прорвало каналізацію

У відеоархіві знаходяться 3 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2
3) Сюжет №3

Уже місяць мешканці мікрорайону Юрівка не можуть дати раду каналізації, яку час від часу прориває. Цього дня вода з нечистотами залила городи та двори. Мешканці обурюються: коли припиняться ці прориви? На місці події побували і наші журналісти.

Цього дня у мешканців мікрорайону Юрівка проблеми із каналізацією дали про себе знати на повну. Нечистоти виливалися прямо на проїжджу частину. Ця проблема, кажуть, з'явилася на вчора і не сьогодні. Уже місяць мешканці з пересторогою чекають чергового виходу каналізаційних нечистот.

/Людмила Баланюк, мешкає по вулиці Половка

Майже місяць тому почалося, почала через верх текти каналізація/

/Юрій Луговий, мешкає по вулиці Половка

Забили каналізацію, там обвал був і туди висипали щебень, чи-то ще щось, а ми страждаємо/

За цей місяць куди тільки не зверталися мешканці мікрорайону Юрівка. Найбільше страждають, говорять полтавці, ті, чиї будинки розташовуються нижче по вулиці. Відповідно навкруги стоїть специфічний запах. Там каналізаційні нечистоти з'явилися вже на городах та у дворі. Мешканці діляться: добре, що немає дощу і їх не розмиває далі.

/Людмила Бланюк, мешкає по вулиці Половка

Сьогодні ця вода вже пішла по дорозі, через люки пішла, бачите: машини розвозять, цю гидоту всю/

Мешканці мікрорайону викликали ремонтників «Водоканалу». Останні розпочали роботи по відкачуванню води із люку. Представники «Водоканалу» кажуть: щойно закінчиться цей підготовчий етап, спеціалісти спустяться в люк та спробують встановити причини неполадок. Чи усунуться каналізаційні проблеми, нам підкажуть самі мешканці.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію