У Полтаві 10 років не реєстрували випадків сказу

У відеоархіві знаходяться 2 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2

«Ми у відповіді за тих, кого приручили» – фраза з повісті «Маленький принц» французького письменника Антуана де Сент-Екзюпері добре відома сумлінним господарям братів наших менших. А відповідальність полтавських тваринолюбців вкупі із роботою міських ветлікарів вже 10 років береже місто від спалаху страшної хвороби.

За останні 10 років у Полтаві не було зареєстровано жодного випадку захворювання на сказ, наводить дані Полтавська державна міська лікарня ветеринарної медицини. Для того, щоб ця небезпечна як для людей, так і для тварин хвороба й надалі не давала про себе знати, в нашому місті триває системна робота, розповідає начальник останньої. Зокрема, вона включає щорічну виїзну вакцинацію домашніх улюбленців прямо у вашому районі. Приємно, відзначає Іван Петров, що з кожним роком господарі братів наших менших ставляться до неї все відповідальніше, відтак, все більше тварин отримують щеплення від сказу.

/Іван Петров, начальник Полтавської державної міської лікарні ветеринарної медицини

В цьому році під час проведення масових щеплень на 1200 голів більше тварин було щеплено, ніж у минулому році/

Крім того, продовжує лікар, Полтавська державна міська лікарня ветеринарної медицини намагається надавати посильну допомогу у щепленні безпритульних тварин.

/Наталія Бабич, лікар Полтавської державної міської лікарні ветеринарної медицини

У притулку їм роблять перші щеплення та проводять дегельмінтизацію. Ми робимо безпосередньо найважливіші щеплення – дитячі комплексні та щеплення проти сказу, небезпечного для людей і тварин/

Таким чином, до нових господарів чи навіть назад, на вулицю, з притулку тварини потрапляють вже безпечними для оточення та здоровими. Окрім полтавських чотирилапих ветеринари перевіряють і так званих гостей міста: у тварин, які прибули на виставки, перевіряють документи, точніше спеціальну позначку про щеплення від сказу. Усі ці заходи покликані вберегти вас та ваших менших друзів від страшного захворювання, говорять ветеринари, і наголошують, що головна відповідальність лежить саме на плечах господарів. Тож, не забувайте щороку щеплювати своїх улюбленців.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію