Чотири місяці реконструкцій, півмільйона гривень, і Полтава має вже не фіскальний орган, а нову сервісну службу

У відеоархіві знаходяться 3 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2
3) Сюжет №3

Принаймні, саме це декларували податківці, відкриваючи у вівторок зранку центр обслуговування платників податків. В чому вбачають комфорт для відвідувачів – розповість Крістіна Криженко.

Василь Ковальов – підприємець із 5-ти річним стажем. Тож для нього відвідування податкових органів – справа звична. Втім, раніше воно супроводжувалаось рядом затримок і черг.

/Василь Ковальов, приватний підприємець

Черги, очікування, нарікання/

Тепер – значно простіше. Податківці анонсували – і нарешті втілили в життя – відкрили центр облуговування платників податків.

/Василь Ковальов, приватний підприємець

Сьогодні прийшов, то був вражений. Не реба ходити, мене провели, показали/

Починаючи із травня провели реконструкцію, витратили півмільйонну субвенцію і нарешті – перерізали зелену стрічку і відкрили центр для платників податків. Все, пояснюють, в рамках реформування податкової служби.

/Богдан Лизун, начальник ДПІ в м.Полтава

До цього часу ці функції надавали різні підрозділи, на різних поверхах, в різних робочих кімнатах. На сьогоднішній день із запровадженням сервісного центру весь комплекс послуг адміністративний повністю сконцентрований на першому поверсі в цьому будинку/

В районах області подібні центри для платників податків вже відкрили, останній – у Полтаві.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації

Це ще один крок в тому, щоб гармонізувати відносини платникв податків і служби податкової і держава вцілому. Зрозуміло, що завдяки наповненню як державої, так і місцевої казни функціонує і сама держава, і складний механізм, ми сьогодні забезпечуємо соціальні виплати, забезпечуємо функціонування всієї бюджетної сфери/

/Іван Момот, голова Полтавської обласної ради

Ми маємо змогу підтримувати і найменш захищені верстви населення. Сьогодні в області затверджена і діє обласна програма підтримки і покращення умов платників податків/

Загалом на обліку в ДПІ міста Полтави перебуває близько 9-ти тисяч юросіб і понад 22-тисячі – фізичні особи-платники податків. На майбутнє, прогнозують податківці, кількість їх контингенту зростатиме.

/Богдан Лизун, начальник ДПІ в м.Полтава

Рано чи пізно буде запроваджений податок на нерухоме майно, все-таки колись ми, як і всі цивілізовані країни, запровадимо обов'язок декларування всіма громадянами України доходів і витрат. Але суспільство ще не готове/

У центрі, зазначають податківці, буде надаватись безкоштовна допомога з близько 40-ка видів послуг. Крім контролю за сплати податків – видача різного роду довідок, свідоцтв, ліцензій, прийом звітності, консультації, тощо.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію