Ваші чотирилапі друзі та дворові улюбленці у небезпеці

У відеоархіві знаходяться 1 сюжет з такою назвою:
1) Сюжет №1

У Полтаві хтось по-звірячому вбиває собак. Жертвами невідомих вже стали дві бездомні тварини у Ленінському та Октябрському районах міста.

Цими днями, розповідає Інна Тарасенко, захисниця братів наших менших, з дочкою як завжди ввечері об'їжджали свій район (Октябрський) на велосипедах, годували безпритульних тварин. Черга дійшла і до улюблениці одного з гаражних кооперативів на Мотелі.

/Інна Тарасенко, волонтер Полтавської обласної БО «Центр захисту живої природи «Юний європеєць»

Це дворова собачка, вона була не агресивна, її в гаражах всі любили, була спокійною тваринкою, вона просто чекала з гаражів господарів, щоб вони її нагодували/

Але цього вечора собачку нагодували не смачною кашею чи кісткою, а ... кулями. Вже мертвою, із пораненнями, схожими на сліди від пострілів, її і знайшла пані Інна.

/Інна Тарасенко, волонтер Полтавської обласної БО «Центр захисту живої природи «Юний європеєць»

Її десь метрів 10 розстрілювали. Це видно по слідам, що вона кувиркалася, слід тягнувся понад 10 метрів. Хтось жорстоко цю тварину розстрілював/

Як виявилося, ця вбита собака – не єдина жертва. За кілька днів до цього випадку постраждала ще одна тварина – тепер вже у Ленінському районі Полтави.

/Ольга Жуковська, член правління Полтавської обласної зоозахисної БО «Право на життя»

До голови нашої організації Анжели Ломанової звернулася мешканка Левади з разючою інформацією: на дитячому майданчику близько 18.00 години була застрелена собака/

Зі слів мешканців району, продовжує пані Ольга, тварина загинула на місці. Обурені жорстокістю та зухвальством вбивці, люди пішли до дільничого.

/Ольга Жуковська, член правління Полтавської обласної зоозахисної БО «Право на життя»

Дуже цікава реакція: він сказав, що ви своєю собакою вже набридли нам. А якщо ви так хвилюєтеся за дітей, то одягніть їм бронежилети. Це зі слів Анжели Ломанової, яка повідомила про подію/

Така відповідь не влаштувала мешканців, які твердо вирішили покарати винного у смерті тварини та переляку їх дітей на майданчику. Написали заяву до Ленінського РУВД. Тут заяву прийняли та обіцяли розібратися за фактом халатного відношення дільничого. Нині, як повідомили нашим журналістам у відділі зв'язків із громадськістю, міліція опитала близько 20 свідків, зі слів яких попередньо зробили висновок, що тварина була застрелена із пневматичної зброї в одному з двох будинків, у дворі яких розташований дитячий майдинчик. Наразі робота правоохоронних органів триває, ускладнює її те, що вірогідне знаряддя вбивства – пневматична зброя – не входить до переліку заборонених і вільно продається без будь-яких довідок.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію