За рахунок додаткових дотацій збільшити фінансування закладів освіти і культури

Про це та інше говорили на засіданні постійної комісії обласної ради. Учасники зібрання попередньо розглянули питання, винесені на сесію обласної ради. Більше про них знають наші журналісти.

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури депутати розглянули профільні питання винесені до проекту порядку денного дванадцятої сесії обласної ради. Серед них - питання про внесення змін та доповнень до Комплексної програми розвитку освітньої галузі, до Програми розвитку професійно-технічної освіти Полтавської області. На засіданні комісія схвалила створення комунальних установ та закладів обласної ради.

/Іван Гальченко, голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури

Оці всі структурні підрозділи, які фінансуються з обласного бюджету будуть само собою існувати з тими самими грошима, які в них і були, не більше, не менше не додадуть, а управління освіти фінансується з державного бюджету, воно буде існувати само собою./

Керівництво цих структурних закладів не зміниться, говорить Іван Гальченко. Проте, якщо раніше підбором останнього займалося управління освіти, то після того, як вони стануть комунальними, заклади заключатимуть контракти з обласною радою. Функції та обов'язки цих структурних підрозділів також залишаться без змін. Торкнулася комісія і питання фінансування профільної галузі. Зокрема, начальник головного фінансового управління облдержадміністрації Павло Кропивка, зазначив про необхідність внесення змін до бюджету.

/Павло Кропивка, начальник Головного фінансового управління Полтавської облдержадміністрації

За рахунок додаткових дотацій пропонується перерозподілити 19,5 мільйонів в першу чергу це на об'єкти охорони здоров'я. Основний об'єкт - будівництво і облаштування перинатального центру на вулиці Залізній./

Внаслідок перерозподілу за рахунок додаткових дотацій, зазначив Павло Кропивка, має збільшитися фінансування Головного управління праці та соціального захисту, управління культури, зокрема на утримання обласних закладів культури та на урочисті заходи з нагоди відзначення 75-ої річниці утворення Полтавської області.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію