Більше 4,5 мільйонів гривень

У відеоархіві знаходяться 4 сюжети з такою назвою:
1) Сюжет №1
2) Сюжет №2
3) Сюжет №3
4) Сюжет №4

Саме таку суму акцизного податку недоотримав бюджет через ухилення від сплати службовими особами одного із товариств Полтавщини. Більше про схему, по якій працювали останні – у наступному матеріалі.

В ході проведення оперативних заходів працівниками податкової міліції Полтавщини встановлено, що службові особи одного з товариств області основним видом діяльності якого є виробництво продуктів нафотоперероблення, з метою ухилення від сплати акцизного податку, зловживаючи службовим становищем по бухгалтерській та податковій звітності відображали реалізацію паливно-мастильних матеріалів, як операції з продажу компонентів дизельного та автомобільного пального, які не є підакцизним товаром.

/Дмитро Скобельський, прес-офіцер УПМ ДПС у Полтавській області

Використовуючи зазначену схему мінімізації податкових зобов’язань службові особи товариства ухилися від сплати до бюджету акцизного податку на суму більше 4,5 млн.грн./

Наразі за фактом ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах порушена кримінальна справа. Вживаються заходи щодо відшкодування завданих державі збитків.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію