У центрі міста полтавці потерпають від кучугур зі сміттям

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/o-BQDmR6gPCoh

Говорять: влітку ситуація ускладнюється: під час спеки кавуни та інші зіпсовані фрукти створюють навколо себе специфічний запах. Як зарадити ситуації, що склалася, мешканці вже не знають, тому звернулися за допомогою до нашого каналу.

Як можна жити поряд з таким неподобством, жаліються мешканці 41 будинку по вулиці Жовтневій. Говорять: кожного дня сміттєві баки стоять вщент заповненими. Зі своєю проблемою мешканці куди тільки не зверталися. Проте результат залишається незмінним: кучугури невивезеного сміття у центрі міста.

/Анна Маслова, мешкає по вул. Жовтнева, 41

Ці контейнери нам виділило місто, коли був мер Матковський для нас, для 2 будинків 41А та 41 Жовтнева, для 2 будинків, це призначалося тільки для нас, щоб викидали сміття, яке з'являється у мешканців./

Бентежить мешканців і те, що до цих баків сміття зносять із прилеглих магазинів. Мовляв, договір на вивезення сміття укладали лише з житловими будинками. У магазині ж говорять: відповідні документи підписувалися і з ними. Тож вони також мають право зносити сміття до цих баків, оскільки теж платяь кошти за вивезення непортебу. Проте обуренню мешканців немає меж: питання зі сміттєвими баками потрібно якось вирішувати - ставити додаткові контейнери чи, можливо, частіше спорожнювати вже існуючі.

/Розалія Митрофонова, мешкає по вул. Жовтнева, 41

Сьогодні ще не так багато, а то буває навкруги сміття, мухи літають./

/ Борис Захарченко, мешкає по вул.Жовтнева, 41

Ця ситуація ні до чого, страшна, мухи літають, щури бігають, ви розумієте./

За коментарями з приводу переповнених сміттєвих баків ми звернулися у КАТП-1628. Там нам відмовилися надавати коментарі, проте обіцяли відправити на Жовтневу, 41 бригаду співробітників, які мають зарадити проблемі. Як вирішиться це питання наразі невідомо, але ми традиційно залишаємо право за всіма, хто причетний до проблемної ситуації, прокоментувати її.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію