Ярмаркував цьогоріч на Сорочинцях і Прем'єр-міністр України Микола Азаров

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/f1A_nrKRgPCjK

Лідер Партії регіонів вторгував собі шапку, капці для бані та пригледів для країни замість іноземних Хюндаїв потяги виробництва Кременчуцького вагонобудівного заводу.

Полтавці не соромляться називати свій край найкращим. Стабільна ситуація в регіоні нині дозволяє їм як-то кажуть розслабитися, спокійно жити та працювати на своїй землі.

/бліци:

- На Полтавщині живеться найкраще в Україні - це дійсно так!

- На Полтавщині живеться добре, а ярмаркується ще краще. Дуже весело, дуже гарно, дуже яскраво. Хочеться жити коли буваєшь на Сорочинському ярмарку.

- Жити звичайно гарно, і я хочу сказати, якщо ти не ледачий, якщо разом згуртуватися, то не буде нам часц і місця казати що живеться погано - живеться нам гарно.

- На Полтавщині дуже гарні поля, ріки, ліси, природа взагалі, щедрі, щирі люди. все дуже позитивно, дуже гарно і надалі буде якнайкраще.

- Зрозуміло, що на Полтавщині і на Решетилівщині живеться сьогодні якнайкраще в Україні. Томущо ми працюємо і покращуємо соціальні стандарти./

І якнайкраще ці слова ілюструє виставка, яка пройшла на Сорочинському ярмарку під егідою Партії регіонів. Бо за яскравими палатками кожного з районів Полтавщини стоїть важка та сумлінна праця.

/Тетяна Корост, голова Котелевської районної організації Партії регіонів, Герой України

Досягнення наші полягають в тому, що ми всі свої досягнення направляємо на добробут людей і працюємо для людей. наші плани - забезпечення соціального розвитку нашого району, і не тільки району, а й області і нашої держави./

Спробувати досягнення Полтавщини як-то кажуть на смак (скуштувавши Полтавського короваю) зміг і Прем'єр-міністр України Микола Азаров, який теж завітав на Сорочинці. Лідер Партії регіонів пройшовся центральною алеєю ярмарку, не відмовивши собі у покупках та не оминувши увагою найвідоміші полтавські підприємства. Зокрема посидів у новенькому КРАЗі та ознайомився із роботою Кременчуцького вагонобудівного заводу. Наша техніка - зазначив Прем'єр після огляду - нічим не гірша за іноземну.

/Микола Азаров, Прем'єр-міністр України, лідер Партії регіонів

Ми "Хюндай" більше купляти не будемо. тільки продукцію Крюківського вагонобудівного заводу - вона повинна бути надійною./

Крім стрімкого розвитку технологій, науки та техніки Микола Азаров відзначив загальний розвиток економіки Полтавської області. За словами посадовця наш край має всі умови для швидкого розвитку - в першу чергу за рахунок агропромислового комплексу. Так відзначив, що завдяки перехідним запасам зернових з минулих років та фінансовій системі України, яку за останні 2 роки вдалося стабілізувати провладній команді країна взагалі не має жодних проблем із продовольством, відповідно, і ціною на хліб. А зерна нам вистачить до 2014 року навіть, якщо ми взагалі не зберемо врожаї, певен Микола Азаров. Тож, пишатися в Україні, і зокрема на Полтавщині є чим, і така чудова нагода продемонструвати досягнення країни як Сорочинський ярмарок повинна ще більше розширити свої кордони і проводитися частіше ніж раз на рік.

/ Микола Азаров, Прем'єр-міністр України, лідер Партії регіонів

Сорочинський ярмарок - це по-перше дуже гарна традиція, якщо говорити по-модному - вже бренд. вона вже отримала визнання у всьому світі, а не тільки у нашій країні. і вже час виводити її на більш серйозний рівень./

А влада, буде цьому усіляко сприяти - резюмував поважний гість ярмарку.

Новини Полтави

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію